Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co na vas posobi sexy?

Príspevok v téme: Co na vas posobi sexy?
pa3sha

Chcem sa spytat najma chlapov ake gesta, mimika resp styl upravy zovnajsku co sa tyka vlasov oblecenia u zeny na vas posobia sexy? Napr. pri flirtovani naozaj obtacanie vlasov okolo prsta ? :D vlasy v cope alebo rozpustene? Len by som chcela zistit co z toho su famy a co naozaj posobi sexy :) Mozu sa vyjadrit aj zeny ale zaujima ma nazor najma chlapov

Santa

podla mna muzi su hrozny detailisty :) co som si vsimla mi vela muzou mi hovoria ze krasne voniam, nie je nic krajsie ked zena krasne vonia, pozeraju sa aj na ruky, krasne upravene nechty, jemne ruky

dafaq

kiezby som vedel tak komprimovat text :D v 1 slove povedat mojich obyvklych 10 viet :D
ale tak hold, som len muz, nedokonaly tvor :P :D

dafaq

A nepaci sa mi plastika, botox, prehane tetovania, prehnane sperky, a ina vyzdoba..
To ma kazda druha, alebo 90% :D
Cize vaznejsie su tie, ktore to nemaju.
Nemam rad ak sa niekto predava nad svoje schopnosti.
Tj. pride v znackovom obleku pozicany od kamosa a doma beha v slipoch, lebo na viac nema..
Tj. ak sa clovek sprava vonku, tak ako doma, tak to je to prave kuzlo, ako prezentovat sameho seba, ci samu seba.
Podla mojho nazoru..

dafaq

napisem co sa mi nepaci, namiesto co sa mi paci..
- herectvo (pretvarky)
- smiech na silu
- vulgarizmus (vratane oblecenia a spravania)
- posmesky na inych (sranda moze byt ale hranice musia byt)
- fajcenie, alkoholizmus, drogy, prostitucia
- klamstvo
- take tie pre-teen (tj do 13r) hry ze "3 dni sa neozvat"
- kopirovanie inych a/alebo menenie svojej podstaty len aby zaujala (verte ze muz sa zalubi do originalu lahsie ako do kopie)
- a este taka malickost: prehnany realizmus (ved co je zle na tom sa trochu zasnivat a dufat v krajsiu buducnost, len tak, bezdovodne?)
- a od toho odvodene: ak si vobec neveri, nedoveruje si, prehnana sebekritika...

A plati - pokial dvaja vydrzia v tichosti vedla seba, tak je to daleko lepsie, ako keby mali nasilu hladat temy, len aby nestala rec, ticho je vyhra :) (podla mna, lenze to je len uvaha-teoria a nie prax :P )

A co sa mi paci nepoviem, lebo neviem, to je na kazdej individualne, urcite neexistuje 1 navod ako "by ma mohla dostat kazda".. to s cim by ma vedela dostat jedna, nemusi platit u druhej a naopak.

Navod nie je, neexistuje :-)

o tom je ta pointa "byt sama sebou"

lilyianka

to obtáčanie prameňa vlasov okolo prsta - vraj to robí žena, ak sa jej páči chlap .... (som čítala) :D

dafaq

poPotvorka
mozes trochu viac definovat tu bezpecnost ?

inac k teme:
prsty okolo vlasov? :D
och :D
kde je v tom logika? 2 hodiny si zena urpavuje vlasy a potom ich mota okolo prsta :D

mne sa paci pozeranie sa do oci vtedy ked je to krajne nevhodne (ako napriklad pocas noci za jazdy nebezpecnym priesmykom..) lebo mam konflikt zaujmov, ci sa pozerat do oci a zomriet ako Bonie and Clyde, alebo ignorovat pohlady do oci a potom hladat riesenie ako to ospravedlnit..

okrem x inych, ale to je jedno..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co na vas posobi sexy? - Fórum - ZDRAVIE.sk