Co na vas posobi sexy?

Príspevok v téme: Co na vas posobi sexy?
pa3sha

Chcem sa spytat najma chlapov ake gesta, mimika resp styl upravy zovnajsku co sa tyka vlasov oblecenia u zeny na vas posobia sexy? Napr. pri flirtovani naozaj obtacanie vlasov okolo prsta ? :D vlasy v cope alebo rozpustene? Len by som chcela zistit co z toho su famy a co naozaj posobi sexy :) Mozu sa vyjadrit aj zeny ale zaujima ma nazor najma chlapov

pompom

podla mna sexy posobí stačí ak je atraktívna, lebo ak nie je tak zbytočne bude sa správat sexy, moj usudok ale všimla som si že to neplati lebo každému sa iné páči.Si spominam raz do práce prišla nová kolegyna moj prvý dojem bol bože ako vyzerá, ale ona sa začala obliekat vyzývavo aj ked mala poriadnu nadváhu a nebola pekná a koketovala,správala sa velmi žensky a ked som s nou sla do mesta som si všimla že na mužov to dost posobilo, čiže asi fakt stači ak sa žena správa trocha hrá robi horuco okolo seba správanim makepom a to dost posobi na mužov,aj ked nie je pekná ale správa sa sexy a oblieka sa sexy to stači

Mimulus

Všetko čo si vymenovala pôsobí sexi ak ten sexapeal tá žena má.

Mne sa osobne na ženách vždy páčili jamky na lícach :)

A to obtáčanie vlasov? Čo ja viem - ak žena naozaj vie flirtovať tak jej stačí očný kontakt :)