Ako byť pekne prirodzená aj s pehami?

Toothless

Pieh sa nikdy celkom nezbavíš. Sú súčasťou tvojej tváre. Môžeš sa ich pokúsiť zosvetliť citrónom, alebo keď si budeš na tvár džabať nejaké krémy - ale aj to u teba nemusí funguvať. Dokonca je aj operácia laserom. Radím ti, aby si sa naučila na nich nájsť to dobré. Napríklad to, že s pehami nevyzeráš bledo, alebo pokiaľ používaš bronzer, tak to s pehami nevyzerá FAKE-ovo...

Chalanom je buď jedno či máš pehy, alebo sa im to zdá sexi.

Pokiaľ sa ti kvôli nim niekto vysmieval, tak je to poriedny k*kot - jednoducho si z teba uťahoval a ty si ho zobrala vážne.

Ja MÁM pehy! Páčia sa mi PEHY! Pehy sú čarovné - v zime zblednú, v lete ztmavnú... Moje sú dokonca v tvare kríža! :D

Rob ako chceš, ale radšej MAJ RADA ako NENÁVIĎ.

Radšej nechaj svoju pokožku zdravú, ako dávať si na tvár rôznu CHÉMIU a Kyselinu Citrónovú, či škodlivé žiarenia od laseru...

Pravdou je, že ľuďom sa väčšinou pehy nepáčia vtedy, ak ich majú sami. A ty? Tebe sa páčia pehy na ostatných, ale vlastné sa ti nepáčia? Zamysli sa :D.

hi

Ja mam tiez pehy a hanbim sa za ne, pretoze chalanom ktori sa mi pacia, im sa nepacia pehy v(aspon myslimb) a som na moje pehy nahnevana ale moja sestra mi povedala ze vela modeliek maju tiez pehy a normalne sa fitia a pehy by si mohla zvyraznit tak ze si zvyraznis oci ci uz ocnymi tienami alebo nieco co zvyrazni oci :D

ivana.z

Moňulka,

Osobne si myslim, ze pehy su krasne a jedinecne. Ak sa za ne ale naozaj hanbis, tak nie je nic jednoduchsie, nez kupit si specialne serum proti pigmentacii, ktore ti ich zosvetli a zjednoti s prirodzenou farbou pleti. Posielam ti teda link na konkretnu sekciu lekarskej kozmetiky proti hyperpigmentacii: www.medaprex.cz
Je kopec moznosti, mozes skusit serum, krem, masku, ci dokonca chemicky peling proti peham. Najlepsie vysledky ma zatial serum White Balance Click, ktore na to, ze sa radi do medicinskej dermatokozmetiky je z nich najlacnejsie. Dufam, ze som pomohla :) Aj ked si stale myslim, ze pehy su super!

AlisonWolf

Keď prijmeš samu seba takú, aká si, tak ti príde smiešné, že si sa svojimi pehami takto zapodievala :)

hdhhdjdhdhhd

Myslím si že veľa ľudí ktorý nemajú pehy tak veľmi rozprávajú ako ich chcú neviem či by to tak bolo aj keby ich mali :) Nič proti.Ja mám pehy najskôr sa mi veľmi nepáčili a hanbila som sa za ne ale čím som staršia tak ich mám oveľa viac rada :) Časom budeš na ne hrdá koľko tých najkrajších žien podľa časopisov a ľudí majú pehy :) Zvýrazňujú ti prirodzenosť.Niekedy si ich aj ja zakrývam ale nikdy nie úplne pretože si myslím že sa to ani nedá :) (a mám 15)
Pekný deň :)

Supermankaa

ja mam tiež pehy ale mne babka poradila ze si vylej 4 stamperliky citronovej štavy do dajakej misky a do toho 2 štamperliky vody zmiešaš a das na pehy alebo kruzky s citronu a das na pehy

vieeeeš

ja som si všimla že typ pleti a pigmentácie či máš tmavšiu alebo svetlejšiu plet nezohráva pri kráse takmer žiadnu ulohu.Výlučne ide o tvoje proporcie a ked máš ich dobre tak je jedno či si snedá biela či máš pehy.hocijak sa možeš namalovat,exprerimentuj vyskušaj v čom sa citiš dobre čo sa ti hodí.