Partnerka chce byt vsade so mnou

brunomars

doubledog, ty nachapes? :)
tak si zoberiem auto a idem s priatelkou SAM a rodicia idu tiez SAMOSTATNE..
+ je to, ze sa zoberiem s priatelkou a kedykolvek odidem kam chcem,odidem skor/neskor.
ach :D
nemyslim si, ze by sa nudil, ten co nevie lyzovat, ved "nemusis s nou byt 24/7" ci uzzrazu hej?
si protirecis :D
a dost...
rano do 9 by som bol s nou na ranajkach, potom cau, potom okolo 14 obed s nou a do vecera s nou.. nebudem lyzovat viac ako 5 hodin, nejdem sa zabit predsa..
s kamosom som chodieval na lyze, tiez sme davali caje a podobne, co je na tom ?
ved FR je kusok, zas nerob haluze,ze to je koniec sveta (hej pre slovaka ano, ale v amerike chodia takto ludia bezne narodinne navstevy mesacne-castejsie)
proste bavim sa na tom, nie ze nejdu spolu, ale ako on hlada vyhovorky ze sa neda, ked ona chce. kokos :)
ale ved pohoda :D
bavte sa dalej :)

Agnes998

Tak on ti slubil, ze sa s nou pokusi nespat. Ale nakoniec sa s nou aj tak vyspi a nechape, co je na tom zle. Vdaka za to, ze mate takych chrapunov, aspon mne sa uslo nieco lepsie.

alibi

keby moj chlap chcel ist bezomna na dovolenku a spat s kamoskou v stane tak by som mu urobila taky sajgon, ze to este nezazil :D ale nie.. najprv by som mu slusne dohovorila, az potom rozputala peklo :D

je normalne, ze tvoju priatelku tento pristup stve. urcite by som ho na dovolenku len s rodicmi bez problemov pustila, ale nahnevalo by ma to dost.

doubledog

brunomars

ja by som teda nesiel na super lyzovacku s niekym, kto bude sediet dole, popijat caj, nudit sa tam a cakat, kedy zleziem zo svahu, pripadne sa proforma spustat zo svahu.
to by som zvladol mozno niekde tu na SK, kde si clovek az tak nezalyzuje, ale nie niekdy vo FR, kde sa bezne len tak nedostane.
nehovoriac o tom, ze tam ide typek s rodicmi a keby mala ist aj jeho priatelka, treba vybavovat dalsie auto.

pastrnak25

laurora,

no nevyriešila som to najlepšie....prešla som na typické ženské blbé správanie, ktoré sa mi nepáči, keďže obyčajný rozhovor nepomohol....nakoniec mi sľúbil, že sa pokúsi nespať s ňou teda v jednom stane. Ale on je také veľké decko a stále nerozumie tomu, prečo je to zlé...keďže on má mňa a nechce nikoho iného...

brunomars

gago, klobuk dolu :)
je prijemne z casu na cas citat pozitivny prispevok (cim nechem krivdit inym..)

Blondula, stavil by som sa ze ty velmi na rozpravky neveris, alebo tak no :) tak ti poviem priklad: niekto z rodiny ma poprosi ci ich nemozem "hodit na nakupy" pochopitelne je to par stoviek KM mimo slovenska, kde je to iracionalne ist, ved mozem si vlaat sunky doma a nechat ich sa trapit a nech si idu po svojich :)
mne jazdenie bavi, rad idem do neznameho, hoci aj extremne drsneho pocasia/prostredia (pokial to nie je za hranou unosnosti), lebo +skills. co je pre mna plus.. osobne plus, vidim nieco nove, ucim sa.. cize nepomenoval by som to ako poslicek pod papucou :) nosit kavu? ak mam niekoho rad, urobim a nakrajam aj to posledne precizne, nech ma radost..
mala by si vo vlastnom zaujme upustit od tych teorii, ze chlap ma byt chrapun.. potom zabijas potencianelneho paartnera, ktory to mysli uprimne vazne
priklad:
pre teba je mozno podanie papierovej vreckovky zo stola asi tak jednoduche, ako pre niekoho ti zorganizovat tyzden/vylet/dovolenku..
tym ta nechcem urazit :P nuz, kazdy sme iny.. niekto rad dostava, niekto rad dava.. a gago vyzera byt na toho, co radsej dava, ako dostava (i ked mozn osa mylim, to je jedno, nebudem tu aby som si to precital, keby aj..)
Blondula, uz len logika :) ak maju ludia psov, tak tiez im robia poskokov? ;-)
JASNE ze to ma hranice, ale to ti ten dotycny da vediet, kedy si na ne narazila :P Inak by sa dotycny psychicky zrutil a zistis to tak ci tak..
just my 2 cents.

brunomars

doubledog, co si pil? :) ci kto ti dnes poazil naladu?
to ze sa niekto nevie lyzovat, neznamena ze ma zostat doma !!
sam sa neviem lyzovat, ale tak, spustat sa vie kazdy !!
paradoxne, cesta je draha, no lyze nie ? tie su minimalne za lyze 60eur, lyziarky 60eur, pribla 30eur, okuliare mozu byt slnecne, rukavice 5eur (ale odporucam za 10), teple nohavice tepla bunda..
to je jedno.

pointa je, ze ak by sa napr moja priatelka needela lyzovat a/alebo by som tak strasne chcel ist na NEKOMPATIBILNU dovolenku, tak by si tam davala caje/kavu a pozerala sa na padajuci sneh.

co je na tom zle? nemusi sa lyzovat, moze ist do welness, do mesta.. kokos, COKOLVEK moze robit, COKOLVEK - nova krajina, nove moznosti, :D ja asi dostanem mrtvicu ci sa mi zasekne mozog, ako tu niekoho zvas citam (napr doubledog :D a spol, hateri teda..)

ale stavim sa, ze ja budem mat taku v zivote, ktora asi nebude chciet ist a bude rada, ked pojdem sam :D nuz, clovek si nevyberie-opakuje, NEVYBERIE :D

tak a teraz najdite mi na toto riesenie :D

laurora

pastrnak a ako ste to poriesili s toum kamaratkou v stane?? Lebo toto by som za ziadnych okolnosti nedovolila...kamaratka v stane, toto uz je privela teda :D

Agnes998

Ty byvas dva roky s priatelkou a co je ona pre teba? Ides na lyzovacku s rodinou, to ako s akou rodinou? Mas zenu a tri deti alebo ides s mamickou, oteckom a dvoma surodencami? Co je ona pre teba ked ani za dva roky spolocneho byvania pre teba nie je sucast rodiny ale len akysi cudzi clovek ktoreho je treba drzat bokom? A ze nevie lyzovat? Ja ked som sa zoznamila s mojim priatelom, tiez som vobec nevedela lyzovat, priatel ma ale celu zimu braval na svahy a ucil to. Vysvetloval mi techniku, ako mam stat, ako mam ist do zakruty, ako mam dat ruky atd. Vdaka nemu som sa hodne zlepsila, on je perfektny lyziar, lyzuje od detstva. Vobec si neviem predstavit, zeby ma len tak odsunul bokom a na lyzovacku isiel s rodinou a pre mna si nenasiel ani miesto v aute a vyhovoril sa "vsak ona nevie ani lyzovat a ja ju teda ucit nebudem". A to sme spolu tento prvy rok ani nebyvali! Ty si svoju priatelku za dva roky co ste spolu lyzovat nenaucil. Moj priatel je uplne iny ako ty a vdaka bohu za neho, tvoju priatelku mozem len lutovat.

pastrnak25

Co sa clovek nedozvie, mam chory vztah :D moj priatel ide na dva tyzdne s kamosmi a spolu ideme na 10 dni....tiez som na zaciatku prostestovala, ale skor preto, ze mal spat v stane s kamoskou, ako preto, ze by isiel na dva tyzdne bezo mna.....To mi ani nenapadlo mu povedat, aby nesiel s kamosmi, ked sa na to tak tesi cely rok....ale ako vidim, kazdy to ma inak :)