Partnerka chce byt vsade so mnou

doubledog

inak, nadpis tejto temy je trochu o niecom inom ako jej obsah.

lebo je rozdiel, ked chce byt stale s nim, a je rozdiel, ked ho nechce pustit na dovolenku s rodinou.

Laara

ja mam podobny nazor ako Barunka..s priatelom sme radi za kazdu vzacnu spolocnu chvilu a nevieme si predstavit, ze by sme travili dovolenky bez seba..za prve, ani jeden z nas nema tolko dni dovolenky a tolko penazi, aby mohol absolvovat jednu s kamosmi, jednu s rodicmi, jednu so susedou, jednu so psom a teda okej, jednu aj s polovickou :D dovolenka je dnes pre vacsinu luxus, na ktory sa ja osobne tesim cely rok a preto si sakra dobre rozmyslim s kym na nu pojdem..ak s niekym zijem v jednej domacnosti a planujem s nim buducnost, je pochopitelne ten prvy, s ktorym chcem ist a stravit najkrajsie dni v roku..ak to tak nie je a partner ma planuje bez okolkov nechat doma z roznych dovodo (nevies plavat, lyzovat) tak by mi blikala kontrolka..s akym clovekom to vlastne zijem..raz ked sa nam dieta nezmesti do auta, tak ho nechame doma? a formulacie "nechce ma pustit" a "mam ju zobrat/nezobrat" tiez nejdu dokopy so stastnym a spokojnym vztahom..

Barunka

GAGO je tu tusim jediny kto to chape - hekticka doba, brutal malo casu na seba a partnera a este travit dovcu bez neho? Asi by mi muselo dobre prepnut keby som si isla sama na tyzden k moru, nedajboze s rodicmi.. :) Aha a k tomu lyzovaniu, moj lyzuje a ja nie, ale problem sme s tym nikdy nemali pretoze vzdy chodime v paroch, ja s kamoskou na wellness a chlapi lyzuju no a vecer ideme spolu von, skor mam tuna pocit, ze zakladatel temy so svojou partnerkou NECHCE travit volny cas..

Barunka

Kks vidiet ze tu pisu ludia co travia s partnerom asi az moc casu. Ja sa s mojim vidim tak 2-3 hodiny denne vecer, rano presne 5minut, cez tyzden robota a cez vikend sa maka doma, takze jedine tak vecery nanajvys nedela poobede. By som vam dopriala mat malo volneho casu na seba az sa vam chce plakat a potom by ste si rozmysleli ci na dovolenku na ktoru obycajny clovek setri cely rok pojdete s partnerom, ktory si to mimochodom zasluzi alebo s mamickou(nemam slov). Toto keby mi moj povedal tak mam (alebo on) zbalene do hodiny, pretoze ak niekto nie je ochotny travit s partnerom okrem Vianoc aspon jednu dovolenku tak to je chory vztah a treba z neho zdupkat. Dufam, ze tvojej to svitne coskoro.

laurora

neskusena, ale v takejto sitacii je treba vediet jednat aj trosku diplomaticky, nie stylom, ze ked chces ist zaplat si sama cele auto... ved to nie je jeho kamos, ale jeho priatelka s ktorou planuje buducnost... Ale som si ista, ze vsetko je o vhodnej komunikacii, da sa dohodnut tak, aby vsetci boli spokojni...ale to vo vztahu musi byt aj laska, dovera a tolerancia..

neskusena

nechapem ako nechce pustit?
ved si slobodny clovek.
ak jej vysvetlis argumenty o tom ze nelyzuje a ze by sa to mega predrazilo (ak by si chcela zaplatit benzin sama v 1 aute, tak nech sa paci).

a ak toto nepochopi, tak potom neviem. mne osobne by bolo trapne sa nukat, najma ked nelyzujem a idem tam len tak na rekreaciu a muselo by sa kvoli mne brat auto navyse.
alebo sa potom vyzbierat aby sa zaplnilo dalsie auto.

ale si slobodny clovek. ak by to mne niekto takto vysvetlil ako si to napisal, tak by som to isto pochopila a nie je to o tom ze mam rad/nemam rad, chcem si uzit sam.

Blondula

gago....ako som uz napisala,ked to nevadi ani jednemu z vas,tak potom v pohode.su chlapi,teda aj ty k nim patris,ze si az zelaju byt pod papucou,ale ja by som po mojom boku nechcela mat takeho chlapa :D pripada mi to skor ako urazka,ked si robim z muza "psa" :D

lilyiankaa

prečo by si chcel byť pod papučou? a inak mňa osobne by nebavilo robiť niekomu poskoka ..pripadala by som si tak ponížene .... ako slúžka ... a prečo si sa za tie roky nenaučil lyžovať aj ty?

gago

Blondula, ony sa cely den nevydrzia lyzovat - zacinaju poobede a v zime sa okolo 17-tej stmieva, takze to je v pohode. Ja okrem toho este pofotim zrkadlovkou okolie, popripade mam iPad s internetom a tak. Cas mi prejde rychlo. Vecer ona moc uz s tymi babami nie je, to sa ideme prejst alebo na pivko a tak. Pod papucou nie som, i ked by som chcel byt ;)