Ako by ste sa zachovali?

Príspevok v téme: Ako by ste sa zachovali?
marlen115

Mám 38 rokov a s prvým mužom som sa po 8 ročnom vztahu zosobasila. Manželstvo trvalo 2 roky potom ma začal podvadzat. Byvali sme u svokrovcov takze som z ich rodiny doslova usla kedze som to tam nemala ustlate na ruziach, po troch mesiaacoch co som odisla som sa od kamaratky dozvedela ze byvaly je so svojou uz tehotnou priatelkou v jeho rodine pricom ta dotycna bola vydata a mala jedneho syna z prveho manzelstva. Rozviedli sme sa a najnovsie co sme si spolu volali mi dal k telefonu aj svojho druheho syna ma teraz 10 rokov a ten mi povedal neviem co
pocul od rodicov ze za mnou raz pride a opyta sa ako to vlastne cele bolo. Som ucitelka deti mam rada ale toto jedno nie. Som teraz stastne druhykrat vydata.
Ako by ste zareagovali vy keby za vami prislo to dieta? Mozno uz bude mat vtedy viac rokov.

lorinnes

čitala som to asi 3x a ja nechapem o čo ide...teda možno trochu a ak to je tak ako myslim, tak je to blbost a netrap sa tym..
len jedna vec mi ušla..ten 10r. syn to je čie dieťa?

lilyiankaa

tiež to nejak celé nechápem... ale on má svojich rodičov, čiže tvojho ex a jeho druhú manželku a snáď tí by mu mali vysvetľovať ako to celé bolo .. aj keď nerozumiem tomu, čo vlastne on chce vysvetlovať ... ak náhodou raz príde, vysvetlíš mu to rozumne a hotovo

kafe

Ja som to nejak nepochopila. Ten druhý sym je ten, s ktorým bola jeho priateľka tehotná keď si ju doviedol k rodičom? Prečo take male decko balamutia záležitosťami dospelých! A už vôbec nerozumiem, s čím máš problém? Jednoducho mu povieš, ako to vtedy bolo, aj keď, ty si trošku mimo tento príbeh (iba ex bol vtedy ešte tvoj), netýka sa ťa, tak prečo ide za tebou neviem. Má predsa rodičov a starých rodičov, to mu musí stačiť, čo mu oni povedali. Tiež, deťom ani puberťákom by som osobné veci nehovorila, aj keď ide o jeho otca. Ale keď už za tebou príde, spýtaj sa čo teda vie od rodičov. Pokiaľ by bol dospelý, povedala by som mu čo chce vedieť. Prečo sa toho bojíš? A prečo si v kontakte s bývalím, dokonca s jeho deťmi??

Cindy35

ale prosimta, tym sa netrap. kedy on pride? o 10 rokov? vsak ho ani nepoznas.
nenic si zivot minulostou. ten chlapec za chvilu bude v puberte a bude mat uplne ine zaujmy ako riesit nejake stare rodinne zalezitosti vyhrabane zo zasuvky