Ako to znova roziskriť?

Príspevok v téme: Ako to znova roziskriť?
gipsy

žijem s priateľom už dlhší čas a cítim že pomaly ale isto sa stávame viac dobrí kamaráti ako milenci už ani neviem či ma ešte miluje, stráca sa tá "iskra" strašne mi chýba romantika a všetko to okolo neviem ako to priateľovi vysvetliť skúšala som mu to hovoriť už niekoľkokrát ale asi to vôbec nepochopil mám pocit že sa už vôbec nesnaží akoby som ho strácala nemá niekto podobné skúsenosti a nevie mi poradiť?

brunomars

MultiLevel, keby si chlap, rozmyslas inak :) keby to ide ukoncit, neparam sa s tym :) keby keby.. 1 rok :)
nooo, ta Maggyho teoria je chybna, blbost :)
dnes chce muz POKOJ, - JA chcem pokoj!!
tj. 1 zena na 1 zivot, 1 (a kludne 1 extre pre nu) domacnost, 1-2, max 3 deti (viac je neprakticke :D ) a pokoj, klud, ISTOTA (vlastnou hlavou :D a rukami..) a proste pokoj.
ja mam 24, uz mam toho hektickeho zivota dost :)
uz si chcemm aj vychutnat ten dochodok :D
sem tam nieco robit, ale nie tak, ze ako Maggy pise.
inak je to fajn clovek, poradi vzdy dobru exotiku, ale ten nazor, sorry Maggy, blbost :D
ja chcem svoje dieta vidiet vyrastat, ci chlana alebo baba. a to sa neda, ak ich mam 10 s 10 zenami.
kravina proste..

poPotvorka

velice zaujimave citat vas :) ... takzete, teoreticky dnes sa da ten slub "kym nas smrt nerozdeli" nahradit aktualnejsim "kym nebudeme pripreveny na nieco nove ? hmm aka smutna doba
--
dobru noc

MultiLevel

samozrejme, ze som urobila a strasne vela...Ale nelutujem, aspon som sa naucila, co naozaj chcem, ako chcem, preco chcem a ist si za tym :)
Prehnane som sa snazila, aby bolo vsetko skveleee a take ako na zaciatku a bla bla...bola to chyba z mojej strany. Plus aj to, ze ked sa so mnou nechcel bavit, liezla som mu neskutocne na nervy tym, ze som chcela vsetko stoj co stoj riesit. Sam mi povedal, ze uz nemalo zmysel, aby sa snazil, lebo ja som to svojou iniciativou pokazila a on uz nemal naladu cokolvek urobit :) Dolezite je, ze je to za naaama :)

MultiLevel

mimulus, ja som sa nic nove ani nesnazila napisat :D :D :D Chceli ste vediet, co mi Maggy napisal, tak som to tu velmi nahrubo nacmarala :)
Mne to napriklad vtedy lepsie pomohlo pochopit toho mojho vtedajsieho ignoranta...Ale aplikovat to na kazdeho jedneho chlapa by bolo asi odvazne :) Tak ako nie kazda zena je slepickaa :)

MultiLevel

a este dodam...v tom mas Mimulus pravdu, ze za kazdy vztah su zodpovedni dvaja! Ano, je to tak a ja sa v ziadnom pripade nesnazim ociernit chlapov, ak to nahodou tak vyzera... :)

MultiLevel

Maggy!!!! :D Jasne, ten ten
Musela by som vam tu skopcit cele emaily, co sme si pisali. V skratke...pisal vsemozne veci, od klesajucich muzskych hormonov, az po to, co mame vsetci v sebe zakorenene od pradavna. Tak ako zena ma v sebe zakodovane tuzit po dietati, muzi maju zakodovane neostavat s jednou zenou cely zivot, ale dalej a dalej rozsirovat svoj rod. Toto bolo dolezite v dobach, ked nas tu bolo desat a pol a bolo skutocne dolezite rozmnozovat sa. Muzi su lovci od prirody, maju ziskat zenu, splodit s nou dieta a pokracovat v tom dalej. Podla Maggyho je toto vysvetlenie, preco sa niektori muzi po case prestanu akoby o partnerky starat, zaujimat, snazit sa a podobne...
No...napisala som to veeeelmi hrubo a kedze ma tlaci cas, tak aj dost jedno cez druhe, ale snad chapete, co myslim :)

MultiLevel

brunomars, mne je tazko radit, ja ju nepoznam...Ale podobne spravanie som videla u kamosiek.
Keby som bola chlap a takto sa ku mne daka baba sprava, ze nevie co chce a tym padom ma nechava na vazkach, asi by som to veeeeeelmi rychlo ukoncila.
Naco sa kaslat s niekym, kto nestoji o to, co mu davame? Ked tam niekde vonku caka niekto, kto to s radostou prijime a este aj vrati dvojnasobne?
Neviem co myslis tym vztahom z rozumu :)