Ako to znova roziskriť?

Príspevok v téme: Ako to znova roziskriť?
gipsy

žijem s priateľom už dlhší čas a cítim že pomaly ale isto sa stávame viac dobrí kamaráti ako milenci už ani neviem či ma ešte miluje, stráca sa tá "iskra" strašne mi chýba romantika a všetko to okolo neviem ako to priateľovi vysvetliť skúšala som mu to hovoriť už niekoľkokrát ale asi to vôbec nepochopil mám pocit že sa už vôbec nesnaží akoby som ho strácala nemá niekto podobné skúsenosti a nevie mi poradiť?

brunomars

www.google.com

podla mna je problem vo vas - podla mna existuju ludia (zeny i muzi), ktorym moze ten druhy aj Mesiac pritiahnut, nech je priliv vacsi, nuz, vy si to ani nevsimnete..
to nie je kritika, ale fakt..
hladal by som v prvom rade chybu v sebe, az ked to ide doextremu, napr ze sa muz/zena nezove 1 den, dva dni.. a podobne, tak je chyba inde..

MultiLevel

este dodam....to my zeny sme vacsinou tie, ktore sa naozaj snazia o obnovu vztahu. Ano, aj muzi su taki, ale je ich menej ako zien. Muz sa snazi, kym neziska holku. Pak uz prenho straca caro, tajomno, straca sa ten zvlastny opar neznameho...Niekedy mam pocit, akoby muzom prislo nelogicke snazit sa o nieco, co uz doma ma...Cest vynimkam

MultiLevel

klasika...toto sa stava mnohym parom. Nechcem napisat, ze vsetkym parom, lebo poznam aj take, kde aj po 5 spolocnych rokoch "krasne iskri" ten vztah. Lenze vies o com to je? O tom, ze to tak chcu obaja a snazia sa o to. Ja som tiez zazila, ze ked som s jednym zacala chodit, mal plne usta toho, ako si nas vztah bude vazit a starat sa on, ako sa budeme vzdy obaja snazit a vsetko riesit, nerobit si napriek....Casom, ked prisli rozpory ci hadky, a ja som to chcela rozumne riesit, radsej sa siel hrat na PC, akoby mal so mnou nieco preberat. Casom totalne zabudol na svoje prvotne dristy o tom, ako sa bude snazit a neviem co...
Ak nie je snaha na oboch stranach, bohuzial konci to vzdy rozchodom. A ma to byt akesi ponaucenie, ze v tom dalsom vztahu, ktory pride, sa treba spravat inak...

so.nickaa

gipsy

Ja som bola natom takisto ako ty. Teraz sme uz vyse mesiaca rozideni. Boli sme spolu tri roky. Tiez som asi tak pol roka dozadu zacala citit ze uz to nieje "ono". Nijako ma nedokazal potesit, prekvapit...nedaval mi uz tak najavo svoju lasku a ja som preto velmi trpela. Zacali hadky, ktore sa stupnovali, no a vyvrcholilo sa to rozchodom. Ja som sa sice rozpravat chcela o problemoch ale on moc nie,uzatvaral sa skor do seba, vzdy to skoncilo hadkou.
Takze rada?
Urcite ti mozem poradit len tolko ze ked sa vytratila ta iskra, na jednej strane je to normalne lebo to prvotne "wow" netrva vecne, ale na druhej strane za to mozu obaja. Nespravala si sa tak..ako to povedat? Ze bez neho nemozes byt? Neprisposobovala si mu vsetok svoj volny cas? Ukracovala si svoje kamaratky a nemala si ziadne svoje zaujmy? Chyba! A velka...presytil sa ta, nadobudol v tebe istotu a zistil ze sa uz nemusi snazit. Neviem ci som trafila, ale aspon u mna t bolo takto. A ja chapem ze si z toho nestastna a ze ta to trapi. Ja som sa napriklad poucila, toto bol moj prvy vazny vztah(byvali sme spolu) a uztie chyby co som robila, robit nebudem.
Neviem ci to zachranite ale drzim palce;)

poPotvorka

hmmm ja dnes nerozmyslam ja dnes budem len citat vase temy ,postrehy ci rady ci vysmechy ..... ale temu ti posuniem a dufam ze ti poradia