Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Riadit sa treba hlavou a zenatym neverit!

Príspevok v téme: Riadit sa treba hlavou a zenatym neverit!
smutneoci

Som chcela tu iba napisat a vystrihat baby, zeny, nech si nezacinaju nic so zenatymi chlapmi. Resp., taki su dobri iba na sex ako milenci. Ja som mala s takym jednym vztah, lubili sme sa a stale sa este lubime. No som zistila, ze ma klame a zavadza a sa iba vyhovara. Planovali sme si buducnost... Ja som kvoli nemu odisla od muza, kupila byt, zobrala si hypoteku. On mal zit so mnou, pomahat mi splacat... vsetko mi kompenzovat citmi, pozornostou, casom, ktory bude venovat len mne. A vysledok? Stale je so zenou, stale berie na nu ohlady, stale slubuje ze odide, ze sa rozvedie a ... ja som sama. Teraz mi vyvolava, otravuje, zas slubuje... ale ja uz neverim. Som sa riadila srdcom a preto toto vsetko spravila a vysledok uz poznate. Varujem vas vsetky ak sa niektora ocitnete v podobnej situacii, dajte na rozum.

wowo1

klasika..uplna nechapem preco nejdes za manzelkou preco ste na tajnasa? Ved ked ta on od manzelky chce odist tak to musis manzelka vediet a balit mu kufre nie? haha ako nahle za manzelkou pojdes uvidis ze manzelik ti urobi cirkus a hned to s tebou skonci a posle ta do ....teplych krajin a vynada ti ze si svina co mu rozbila rodinu... poucka pre teba.
nestracaj cas

smutneoci

Vjednomkole,
tazko budes ty a ostatni z jej okolia do nej hucat, aby sa s nim rozisla. Na to musi prist sama, muselo by sa jej stat nieco podobne ako mne, aby si to konecne uvedomila a kopla ho do zadku.
Mne tiez predtym okolie radilo, aby som sa s nim rozisla a ja nie a nie.
Az ked som nasadila svoje FBI schopnosti, lebo mala som o nom iste pochybnosti a pomocou toho odhalila pravdu, sa mi otvorili oci.
Tymto som si uvedomila, ze ten clovek ma sice lubi, ale klamal ma po cely ten cas vo vaznych veciach, cez ktore sa neviem preniest.

Vjednomkole

čo som nižšie písala o tej kamoške, je v takom stave, že asi potrebuje psychologa, nechce bez neho žiť, hovorí o smrti, aspon raz 2x za týždeň a že my ostatní ju nechápeme. fakt neviem ako jej pomôcť. a ten jej vyvolený má na háku nejaké jej pocity, on si žije svoj život a vyjadruje sa len k tomu, čo mu vyhovuje!

Martina32

Sama neviem, možno preto, že mám s ním dcéru... Ktorú on tak chcel a keď tu je tak už nič. Ja som sa tiež rozhodla už žiť ln pre moju dcéru a venovat sa jej a sebe.

Vjednomkole

aj toto nechápem, ako môžete stále po toľkých podrazoch, čo vám za ten čas, ako sú s vami, tým chlapom veriť, a dokonca si myslieť, že vás ľúbia?

Vjednomkole

píšem na príbeh kt.som popísala nižšie. ale vyzerá, že scenáre sú dosť podobné. aj to, že či ženatí majú imunitu na to, čo je v normálnom vzťahu základ- úprimnosť,vážiť si partnera,česťnosť,dôvera,... ich sa to nemusí týkať?

smutneoci

Vjednomkole neviem ci to pises na mna, alebo na Martina32, alebo na obe.
Rozchody, kt. som mala ja, som vzdy spravila ja. On sa nikdy nechcel rozist, vzdy ja som dala rozchod. No a ked sme uz boli rozideni, zakazdym sa ozval on mne prvy, nikdy to nebolo naopak.
Ale mas pravdu, klamal ma... to je vazny priestupok. No a neviem, ci som tu pisala dovod jeho klamstiev. To len pre zaujimavost, ked som sa ho pytala preco mi klamal tak povedal, ze sa bal, ze ma strati, ked budem vediet pravdu, ktora nie je dobra.
Tak co je to za lasku, ked milovanej osobe sa klame??

Vjednomkole

viete mi vysvetliť, aká je to láska, ako môže chlapík tvrdiť, že ju miluje, keď pri každom probléme preruší kontakt a ona potom uvažuje, či si to rozmyslel,sú ešte tajnejší,nemôže s ním rátať,problémy ktoré vznikli kvôli vzťahu s ním už nepomáha riešiť,aby nebol v podozrení. ja neverím, že taký človek dokáže milovať, že je dôveryhodný a rozvedie sa, jednej klame a druhú namotáva! prečo si to konkrétna žena neuvedomuje a ďalej verí slovám bez skutkov?

ebi77777777

lebo ťa naďalej psychicky deptá, hrá na tvoje city

musím prerušiť úplne kontakt s ním, ak ti vypisuje, hned zmaž spravy, ani si ich neprečítaj...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Riadit sa treba hlavou a zenatym neverit! - Fórum - ZDRAVIE.sk