Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

LF UK alebo Jesseniova fakulta UK ?

Príspevok v téme: LF UK alebo Jesseniova fakulta UK ?
nitrohide

Zdravím všetkých, prave som sa dozvedel že ma prijali aj na LF do BA ale aj do Martina tzn. že sa teraz intenzivne zaoberam celkom príjemnou otazkou a to KAM IST STUDOVAT ???...chcem si vybrat školu ktora dokaže najlepsie pripraviť buduceho lekara na prax, skolu kde sa vo všeobecnosti uplatnuje akasi dogma objektivity, skolu ktora dokaže ponuknut co najlepsie podmienky pre študium studentovi, ktory ma skutocne snahu a potencial byť najlepsim študentom a po skončení i výbornym lekárom !!!
...počul som už všeličo...tak chcem poprosiť Vas o podelenie sa s osobnymi skusenostami, nazormi o hocičom čo ste mali moznost počut od blizkych, kamošov a pod.
DAKUJEM !!!

Lejča22

Nie, s ničím takým som sa na škole nestretla! :-)
Cviká sú veľmi dobre vedené a v 2. semestri je pitevný týždeň.

klimta.

nie som síce na UK,ale určite by som si vybrala Martin..
neviem,či ti táto informácia pomôže, skôr nie ako áno :D,ale ešte som nepočula,aby sa niekto na Martin sťažoval..čo sa o BA povedať nedá :)

nitrohide

Tak to sa teším keď si spokojná ;)...Takze vsetko prebieha tak ako ma ? Cviká, pivty a vsetko ostatne ? Nestane sa napr. situacia typu " nemame preparaty(mikroskop alebo hocičo ine) taksa cviko ruši ! " ?
Vybavenie v ucebniach je v pohode ?

Lejča22

Ja študujem v Martine a som maximálne spokojná, teda by som nemenila za žiadnu inú fakultu! :-)
Čo sa týka LF UK, sme síce jedna univerzita, ale fakulty neviem porovnať, teda vedela by som len z klebiet a to nechcem.
Čo sa týka MT, tak keďže sme menšia fakulta vládne tu priateľská atmosféra a vieme si pomôcť. Výučba je kvalitná a čo sa týka aj praxe, tak si myslím, že sa nemáme zle. Považujú nás za jednu z najlepších fakúlt, takže ak chceš študovať máš príležitosť.
Výhodou je príjemné prostredie, nemáš ruch veľkomesta a nevládne tu nenávisť, vieme si pomôcť.
Študijná literatúra je dostupná vo fakultnej knižnici ale aj v Matici Slovenskej a aj v skriptárni, ktorá je síce malá.
Predmety máš ako na inej fakulte, akurát chémia nie je voliteľná ako napr. v KE, ale povinná. Prednášky a aj cviká v prvých ročníkoch máš na skok od internátu, nemocnica je kus ďalej, ale mne osobne to problém nerobí.
Učiť sa máme čo a nie je toho málo, ale dá sa to zvládnuť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.