Život je pisoár

anjelik*

:o))))
Že som ja ale netušila, že to preto mám svet taký farebný. Ďakujem za tento poznatok, naveky som tvojou dlžníčkou. :oP

NumLock

Osobne by som prijal riešenie, ako odmontovať pisoár a nahradiť ho niečim, no doteraz padajú návrhy len na to, čím ho zakryť aby vyzeral ako švédsky stôl. A v takom prípade si radšej zájdem do tej sanity.

anjelik*

Mimulus, správna cesta začína zamyslením sa. Ak výsledkom zamyslenia sa je konštatovanie, že život je pisoár, ďalšia cesta rovno môže viesť do predajne so sanitou. :oP To správna cesta nie je. :oP
Keď už teda toľko do mňa hučíš o osobnej skúsenosti, nech je po tvojom...ale ak by si mal na výber..niekto ti poradí, nerob to, lebo to nie je správne, ty aj napriek tomu pôjdeš a urobíš to? Len aby si potom mohol hrdo povedať ..zažil som a rozumiem. :o))) Pre mňa je schodnejšou cesta menšieho odporu volená tým, na čo mám a veeeľmi rada prijmem radu. Pohľad na svet by mal byť rovnako triezvy a reálny, či už okolnosti naznačujú, že máš byť smutný alebo veselý. Lebo potom je to len o závislosti. :o)

Mimulus

Ak má človek problémy, nemá prácu, nemá rodinu, priateľov, nie je milovaný, jeho sny sa rozplynuli, túžby sú nedosiahnuteľné tak áno - vidí život ako pisoár ale...

Ten pisoár sa dá prerobiť na vírivku :)

Mimulus

anjelik* ak momentálne neprežívaš silné štádium smútku, tak nemôžeš nikdy tvrdiť, že ten dotyčný nie je na správnej ceste. Veď ako sa hovorí - pokiaľ niečo neprežiješ tak nepochopíš - a pokiaľ aj prežiješ niečo zlé a opäť si šťastná tak opäť nepochopíš.

Ale máš pravdu :) Všetci, ktorí boli v takýchto stavoch ti to určite potvrdia - ak sú smutní tak sa priklonia k zakladateľovi, pretože u teba nenájdu tzv. spolupatričnosť ale až keď je im lepšie tak pochopia, že si mala pravdu. je to bludný kolobeh :)