Sposoby uzmierovania

Príspevok v téme: Sposoby uzmierovania
sususu

Baby poradte co robite v pripade hadky ... ked sa chcete uzmierit a partner nerobi prvy krok??? Ja nie som velmi submisivny typ a tazko mi je urobit prvy krok...mala som vacsinou vztahy ked prvy krok urobil partner... je mi to dost zatazko prist sama... iba ak som to naozaj pok...la ja... ale v pripade ze mame vinu obaja tak to zo mna nejde... ako to riesite vy???

sususu

no ak urobim toto a on ma posle do prdele tak sa asi prepadnem pod zem...neviem ako by reagoval kebyze ho chcem v tych nervoch zvadzat :-/

krompo

sususu - chlap kvoli egu malokedy prizna chybu, ale ked pride zena a urobi nieco take ako ta moja, tak to ocenujem a neberiem to, ze sa ona prisla prva ospravedlnit alebo tak - jednoducho to beriem, ze to bola nejaka hlupost, ktora nestoji za dalsie rozoberanie a ze na svete su ine veci, ktore za to stoja :) Okrem toho by zena mala byt submisivnejsia, lebo je to tak prirodzenejsie.

takajedna

minule sme sa s priatelom pohadali ja som bola na chybe co som si aj priznala a aj mu povedala prepac- nepomohlo, tak som isla do obchodu kupila mu jeho oblubene Raffaelo a hned mi bolo odpustene, dokonca ma potom zobral na veceru :D takze na neho rozhovor bla,bla, bla neplati (to je este horsie) a neplati ani sex...takze jedine to Raffaelo a potom ide za mnou aj sam :D

liliXY

Jasné, že najlepšie je sa o tom všetko porozprávať. Ten sex je viac menej taká čerešnička na torte. Ale 100 ľudí 100 chutí.