Priatel si v kuse píše s jeho bývalou

Príspevok v téme: Priatel si v kuse píše s jeho bývalou
nataly23

ahojte,s priatelom budeme spolu pomaly 2roky,máme aj dieťa už,ale nedokážem sa zmierit s tým,že si stále píše s bývalou,nedavno som nechtiac uvidela jak jej píše,že ju ešte stále lubi a že mu chýba strašne..je to podla vas normálne??cítila som sa hrozne ked som to uvidela,už som mu povedala že mi to vadí,slubil mi,že sa bude snažit na nu zabudnut,ale nejak tu snahu nevidim a ked mu nieco poviem,že mi to vadí tak ešte ja som tá sprostá žiarlivka a háda sa so mnou.raz aj plakal ked si pozeral ich stare spolocne fotky.ja naozaj neviem co mam robit,naco mi teda hovorí,že ma lubi,ked to píše aj jej??som ztoho nešťastná,a ničí ma to...

Bambi 2

Ja velmi dobre viem o com hovoris ja som momentalne s priatelom 2 roky som tehotna s nim za dva tyzdne rodim z byvalou ma dieta 5 rocne opustila ho ona a vies ako kazdeho chlapa to odrovna kef ho byvala opusti ja som mala 7 rocny vztah a tiez som ho opustila ciastocne aj kvoli tomuto novemu proste som sa zalubila do tohto byvaly mi bol lahostajny ,rok a pol sa snazil ku mne vratit boze plakal prosil az mi ho bolo luto ale nemohla som nic robit ked som ho uz nemilovala no ale k veci proste terajsi mal tiez kratko po rozvode tiez revaval ako dement a povedala som mu ze nech sa zodvihne a ide za nou nesiel neviem preco potom to vsetko utichlo doteraz sa ku mne pekne sprava nemozem povedat aj sa snazi ale kamen urazu je ten ze vzdy ked volala ohladom ich dietata alebo nieco ine furt reagoval ako posraty hoci nildy som nenasla v sms nejake naznaky az teraz bola som v 7 mesiaci a on jej dement napisal ze mu stale chyba aj mala a ci nepojdu na kavicku pre dobry pocit a ze neveri ze je stastna atd samozrejme ze ma to urazilo a nasralo a ver tomu ze by som ho hned vydrbala von balkonom a ukoncim to laska nelaska prosye dovi dopo ale cakam s nim dieta a to je problem lebo potrebujem aby sa postaral o mna a dieta samozrejme od vtedy mu uz duplom neverim ano citim sa ako druha ale na druhej strane som silna v tom ze pockam kym bude dieta vacsie budem znova robit a poslem ho do vies kam a potom uvidime kto sa bude smiat a potom mu uz nepomoze ani plac ani prosby

ta3

Bohuzial urobila si chybu, ked si otehotnela tak skoro, teraz znasas nasledky toho a ak sa s nim nerozides, budes nestastna nielen Ty, ale aj Tvoja dcerka, tento clovek Ta nelubi a ak mas trochu hrdosti v sebe, odid od neho, kazdy Ti radi to iste, urcite si teraz hovoris, Vam sa to lahko hovori, ked sa o Vas nejedna, ale to nie je take jednoduche, ja viem ake zlozite to je, viem co prezivas, ja som bola v ovela tazsej situacii ako si teraz Ty, ale som sa rozviedla, pretoze som chranila seba a moje dve male deti

Radka99

moja skusenost,mala som chlapa tri roky, stale kontaktoval svoju byvalu tiez som z toho mala nervy a bola dost dost zufala, po roch rokoch po nasom rozchode som zistila ze ma s nou aj podvadzal, a teraz ma dalsiu novu priatelku a tiez ju podvadza s tou svojou EX, na tvojom mieste sa na neho vykaslem...

mnamka257

tak mu povedz, nech si v tom urobi poriadok a rozhodne sa. jednoducho mu daj na vyber, kym nespravis ty ten razny krok, tak on zrejeme nie

lilyiankaa

súhlasím tiež, tá tvoja dcérka je veľmi pekné dieťa a mám taký pocit, že ten nemenovaný človek čo ju má na rukách a na profilovej dotke má viac reťazí ako loď je jej otec, čiže tvoj priateľ ... tak už na prvý pohľad no comment .....

prako

Mas krasne babo - som si pozrel na FB.
Zavrazdil by som za toto toho tvojho, ze ti tak ublizil. Naozaj je najrozumnejsie od neho odist, no ty skor dopadnes tak, ze sa budes trapit cely zivot, nedokazes od neho odist a budes mu vsetko s velkou bolestou tolerovat, aj ked ta bude podvadzat a nebude si ta vazit. Sudim podla toho, ze na tak jasnu situaciu sa tu vobec pytas, co mas robit. Je to skoda, takto dopadnut. :(

MultiLevel

pisal jej, ze ju este lubi a chyba mu? Dievca moje, to ja by som uz bezala od neho. Aj s dietatom. Len si prosim nedavaj dieta za prostriedok, kvoli ktoremu ho nemozes opustit. Mozes...Budes hlupa, ak s nim budes dalej...len budes zo seba robit sprostu, dost ze to z teba robi on..
Pisat si s byvalymi partnermi, stretavat sa s nimi, by mali len velmi vyzrete osobnosti, ktore su z toho vztahu "vyliecene", nemaju ziadne pochybnosti o svojom rozhodnuti a vedia preco ten vztah skoncil.
Najhorsie je, ked sa niekto okamzite po rozchode da dohromady s niekym inym a pozaduje, aby novy partner toleroval stretavanie sa a pisanie si s byvalym partnerom....To si mozu dovolit naozaj osobnosti, ktore maju jasno v citoch, pretoze ked to robi niekto len ublizuje ludom okolo seba...

Matty

Nataly, nema vyznam ostavat s tymto clovekom. Kazdy si zasluzi aby ho ten druhy mal rad a bol pre neho na prvom mieste. Ty nie si handra aby s tebou takto zametal. Maj sa trosku rada a hlavne svoje dieta ktore si tiez nezasluzi aby ho vychovaval takyto otec. Viem ze predstava byt slobodnou matkou nie je zrovna lakava, ale urcite mas okolo seba ludi ktori by ti pomohli aj ked to nebude zrovna ruzove. Nezasluzis si vsak taketo zaobchadzanie a zbytocne trapenie.

jaja77

..vykašli sa na naňho..začni nový život sama s malým..on sa nikdy nezmení a ty sa budeš len trápiť..ako čítam tak si stále píšu a možno aj volajú ver tomu že sa možno aj stretnú a ty sa to nikdy nedozvieš.. chceš sa trápiť celý život?

Agnes998

A preco sa vlastne s byvalou rozisli ked sa stale tak strasne lubia? Znicili zivot kope dalsim ludom, tebe, vasmu dietatu a jeho byvala zrejme aj svojmu novemu partnerovi a ich dietatu. Jak ho mozes lubit ked on sa ti vsemozne snazi dokazat ze ta rad nema, nevazi si ta a este k tomu rumazga nad fotkami s byvalou? Ako mne by toto chlap raz urobil, ze by nad niecim takym rumazgal tak by sa mi sprotivil, zeby som ho hned vyrazila. Vas vztah je totalne nefunkcny, bola velka chyba otehotniet po dvoch mesiacoch. Podla mna najlepsie urobis ked sa zdekujes a skusis svoje stastie niekde inde. Urcite raz najdes niekoho, kto bude lubit teba taku aka si a nebude ta ponizovat porovnanim s inou zenou s tym, ze ty si oproti nej neschopna nula.