Priatel si v kuse píše s jeho bývalou

Príspevok v téme: Priatel si v kuse píše s jeho bývalou
nataly23

ahojte,s priatelom budeme spolu pomaly 2roky,máme aj dieťa už,ale nedokážem sa zmierit s tým,že si stále píše s bývalou,nedavno som nechtiac uvidela jak jej píše,že ju ešte stále lubi a že mu chýba strašne..je to podla vas normálne??cítila som sa hrozne ked som to uvidela,už som mu povedala že mi to vadí,slubil mi,že sa bude snažit na nu zabudnut,ale nejak tu snahu nevidim a ked mu nieco poviem,že mi to vadí tak ešte ja som tá sprostá žiarlivka a háda sa so mnou.raz aj plakal ked si pozeral ich stare spolocne fotky.ja naozaj neviem co mam robit,naco mi teda hovorí,že ma lubi,ked to píše aj jej??som ztoho nešťastná,a ničí ma to...

fero11111

to dobre citam ?:D ze to bude zase nejaky len test na nervy ludi :D tak on pise druhej ze ju lubi a ty xcches zmenu ? co to bolo hruska ci jablko ?

odid prec a skus zacat od znova :D ale to skoda pisat nic take sa neudeje je to skoda no :(

drzim vela stastia pri babetku budes uspesna slobodna mamicka :) ale v pohode

nataly23

on sa rozišiel s tou bývalou a mne rozbil 3ročný vztah,ktorý už síce nefungoval,ale možno by sa našlo riešenie,tak som sa dala dokopy sním medzitým už ta jeho bývala bola tehotna s iným a ja som otehotnela ked sme boli 2mesiace spolu..ano uvažovala som,že pojdem na potrat,lebo to prišlo strasne rychlo všetko a este aj ked som bola tehotna raz povedal,že on bude lubit ju dokonca života..velmi mi ubližil vtedy a robí to stale,on ani nechce na nu zabudnut asi,stale mi hovorí,že ja ho nechápem,že jedine s nou sa dokáže o všetkom porozpravat,bože tak načo mi hovorí že ma lubi,že chce byt so mnou,ja ho už fakt nechápem,ale ked takto bude pokračovat bojim sa,že z tej lasky čo k nemu cítim sa raz stane nenávist..

lilyiankaa

očividne ešte nie je z predchádzajúceho vzťahu vonku ... asi sa skoro spoznal s tebou a už keď ste čakali dieťa, no čo už mal robiť, ostal s tebou ... ale je to smutné a určite to nie je normálne, aby si s ňou vypisoval, mal slzy pri pozeraní fotiek atď