Čo to znamena?

Príspevok v téme: Čo to znamena?
nmnmnmnmnmn

ahojte, s priatelom chodime kratko len, som zalubena, všetko je pekne...ale často sa rozplače vraj od šťastia, nedavno som mu pripomenula niečo neprijemne mal slzy v očiach....dneska po telefone sa mu klepal hlas že pre neho vela znamenam...ako nevadí mi to, ak je taká povaha...zatial...ktovie ale je mi z toho neprijemno a najmô preto, lebo pred tym mi zložil telefon kvôli hlupemu žartu z mojej strany (povedala som, že škoda že tu nemam klimošku alebo aspon černocha čo by ma ovieval..) by a zaujimalo čo by robil kebyže mu naspať nezavolam...neviem...čo vas napada k tomuto?

Mexy

Taký vzťah by som ukončila...zakrátko budeš mať toho plné zuby,lebo je asi naozaj príliš precitlivený, alebo nevyzretý a neschopný znášať akúkoľvek emóciu. len teda sa s ním rozchádzaj s primeranou citlivosťou, aby si chlapec nevyplakal oči

lilyianka

no precitlivelý chlap nie je žiadna výhra ...ale takisto ani príliš romantický .. nepoviem trochu, ale keď to už preháňa ..ja som istú veľmi krátku dobu chodila s jedným veľmi romantickým chlapom ... keď sme boli raz v kine na romantickom filme (samozreme vyberal on,ja by som taku kravinu nevybrala) a on začal nahlas radiť herečke, nie nerob to, neber si ho boze nieee ... asi viete prečo som s ním neostala :D toto bol klinec

Agnes998

ten je velmi divny, ako ja by som od takeho asi utekala, co za zivot moze byt po jeho boku to si ani nechcem predstavit

MultiLevel

prosim a kolko mate rokov?
lebo toto ked citam, mam pocit, ze sa ma 14 rocne deti snazia presvedcit o tom, ze vedia, co je to laska a milovat...
Je strasne precitliveny, urazlivy, vztahovacny, nedokaze pochopit nevinnu poznamku, zrejme este emocionalne nevyzrety...

nmnmnmnmnmnm

tak je no....len keby mi neskladal telefon by bolo super...ani spat z toho nemožem...keby tak aj na mna bol citlivy ešte...nič by mi nevadilo ale taketo ťahy velmi...za chvilu to zisti