Spoznal som dievca

Príspevok v téme: Spoznal som dievca
jastrab666

ahojte, dam to v skratke, spoznal som fajn babu, mame dost spolocne, daria sa nam celkom aj hlbsie rozhovory, ale zistil som ze huli, dost dlho a dost casto, ja som tiez kadeco poskusal, ale nemam dobre skusenosti s ludmi co hulia od mlada a pomaly kazdy den, vykyvy spravania, klamanie a tak, videli by ste to ako problem u niekoho kto vas zaujima ako potencialny partner ?

jastrab666

ma 23, neviem presne odkedy, okolo 16tich myslim zacala, napriklad si vsimam ze mi vravi nech jej nikdy neklamem a ona povie ze s tym konci a o dva dni joint v puse, moc nechcem ist na nu s recami typu kvoli mne prestan, clovek musi chciet sam, ja jej mozem iba pomoct, i ked viem co to je, tiez som zavisly na cigach napriklad

lilyiankaa

koľko má dievča rokov a čo znamená, že húli často a koľko rokov už? ja tiež nemám rada takých ľudí, čo to robia často a dlhé roky, lebo je na nich badať nejaké veci .. mne osobne by to veľmi vadilo.... a čo keby si sa s ňou skúsil o tom porozprávať, možno by s tým kvôli tebe prestala, resp. obmedzila (že by si dala len raz za rok povedzme) ..