Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rodicia a zmena

Príspevok v téme: Rodicia a zmena
pianoman

caute, mam mensi problem, skoncil som vysku, popri nej som brigadoval, co uz ako nestudent nemozem, byval som doma, kedze to bolo ekonomicky najvyhodnejsie, momentalne robim v inom meste ale v slabo platenej praci, kde ma casto aj poslu domov ked nie je co robit, rodicia mi vraveli nech si dam pohov na leto a od jesene zacnem robit, len akonahle bolo po statniciach sa otocili, citim sa trocha jak nechceny ked pridem domov, pritom sa snazim si najst robotu ale nemusim pisat ze to nie je zrovna jednoduche, viem ze uz ma zivili dost a mal by som vypadnut, ale tak zaujima ma vas nazor a pripadne vase skusenosti

ta3

a nie si nahodou trochu precitliveny?, mozno rodicia momentalne tiez maju nejaky problem, nemusi to suvisiet s Tebou, nemusi to znamenat, ze Ta uz nechcu, a co takto sa s nimi o tom vsetkom pozhovarat?, moze to byt nedorozumenie a Ty mozes nedopatrenim stratit rodicov, ved si kludne vecer sadnite a porozpravajte sa ako dospeli ludia, nechce sa mi verit, zeby Ta uz rodicia nechceli, tam bude nejaky iny problem, ale ak sa ich nespytas, nebudes vediet

Agnes998

A ty im na najom a stravu nicim neprispievas? Ja ked som skoncila strednu to bolo v roku 1998 tak v prvej praci som zarobila 6000 v hrubom, to bolo 4100 v cistom a mame som musela davat 2000 na najomne. Dokazes si predstavit, ze sa mi tazko zilo a peniaze som nemala ani na zakladne veci. Neraz som si nemala ani za co kupit jedlo.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rodicia a zmena - Fórum - ZDRAVIE.sk