Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako by ste chceli prezit svoj posledny rok zivota...

eddings

na ceste po bordeloch okolo sveta, na ktoru by by sa mi pri prilezitosti mojej 100-ky zlozili vsetky moje vnucata a pravnucata, ktore mam so svojimi 4 manzelkami :DDD

pompom

Este by som si zaplatilaaj churnuckeho gigola keby to ten moj nestihal a spat do 11stej kazdy den poom.kupel a maser na hodinu potom skocit na koni na plavaren zaplavat si prostevsi uzit ako sa len da vsetko si dppraj a v nicom sa neobmwdzuj a spolocne zazitky s ludmi pre twba dolezitymi a jedz na co mas len chut.

pompom

Sex kaxdy den vsetko vseade a vela potom maser denne dve hodiny potom plavaren kazdy den lebo milujem plavat.velmi vela sexu kazdy den.potomvela objatia a lasky byt s rodinou.kazfy den bycikel v zime lyzovanie lebo milujem.vybudovala by so.m si placaren v dome privatnu keby som mala vela penazi potom chlast kazdy den do nwmoty pol dna drichmat potom kefovacka potom maserdoobedu stihnut este plavaren obed v restauracii vecer do divadla a po veceri opat maser.

Nech ta denne maser premasiruje dvakrat aj dvoxh by sok ro zaplatila mozno hy si sa aj vyliecila.dobrw vinko a vela milovania .spolocnevvecere s rodinou spolocne prechadzky.

lucky84

autor/ka ak nie si nejako chory, tak neries prezitie a hlavne zi pre kazdy den, lebo ten den uz nikdy nevratis. Mna dost zmenila smrt snubenca zo dna na den, rano mi zamaval a na druhy den zomrel, ale budem ho milovat navzdy a navzdy mu budem dakovat, za kazdy den, ktory so mnou stravil.

kafe

Posledný rok života.. urobila by som si poriadok vo veciach, vyhádzala zbytočnosti (pivnica, kumbál), použiteľné a užitočné veci darovala priateľom/deťom, majetok prepísala na deti, skontrolovala poistky a dala inštrukcie deťom čo, kde je. Moje by bolo len šatstvo. Navštívala by som priateľov a rodinu, že ak budú na pohrebe smútiť a revať, dostanú do držky. Vyslovene by som si priala, aby prišli oblečení v bielom, prípadne veselých/živých farbách, nech sa dobre najedia, pokecajú a vezmú môj popol roztrúsiť do hôr. Ten posledný rok by som jedla strašne veľa čokolády, odišla k indiánom (len netuším ku ktorým, to by bola asi najťažšia dilema, či k indiánom do Mexika, Južnej Ameriky alebo Severnej) žila ako oni nejaký čas.. možno tam aj umrela, neviem. Hm, celkom skromné predsmrtné želanie :)

Blondula

o tej fotke sme diskutovali kratko po tom,ako sa prebral z komy,ze som chcela dojst uz vtedy,ale nakoniec tam sla moja kamaratka sama.studuje v kosicoch,ma to na skok.chcela som mu nechat foto s pozdravom a povedal mi,ze to by bolo posledne v zivote co by uvidel :D :D :D mna :D :D my dvaja by sme boli uplne idealny par,cely zivot by sme sa len smiali :D :D ...ale teraz vazne,jedina vec,ktora nas spaja je Batman :P a este aj sampanske :P :D takze toho pandrlaka na stoliku mat moze :D

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako by ste chceli prezit svoj posledny rok zivota... - Fórum - ZDRAVIE.sk