Ako by ste chceli prezit svoj posledny rok zivota...

Blondula

hmmm....momentalne ma napadlo,ze robit veci riskantne,ja osobne by som chcela zomriet rychlo a bezbolestne nez zit kazdym dnom,ze zajtra tu uz nebudem...

sweater.

prejst okolo sveta na motocykli s nejakou dobrou partiou, nikam sa neponahlat, len si vychutnavat tu krasu a mat moznost si dobre zacvicit kazdy den :)

ta3

ked som mala 33 tiez som mala rakovinu, myslienku na smrt som si koli malym detom nepripustala, ale dovtedy som nikdy nevidela more, tak pre istotu som vzala dve male deti k moru, ze co ak nahodou neprezijem, tak nech aspon raz zazijem more, jeho vonu a zvuky, ale ak by som vedela, ze do roka zomriem, zit s tymto vedomim by bolo hrozne, vsetko okrem mojich deti by stratilo vyznam

ta3

neviem si to ani len predstavit, je asi tazke zit s vedomim, ze uz iba rok som tu, pripadne este si uvedomovat, ze bolesti sa budu stupnovat, pravdepodobne by som travila viac casu so svojimi detmi

rakovina
dufam, ze je to nie Tvoj pripad, ze je to cisto iba hypoteticka otazka

poPotvorka

orol .... bolo tu zopar prispevkou zmazanych ,takze ano trosku to tu posobi divne ,ale kde je napisane ,ze nesmieme komunikovat medzi sebou ?

orol

rakovina, ale ty sa vyjadruj k teme, resp.k zadavatelovi temy a nie k jednotlivym osobam a ich komentarom.

slusnost a pravidla tejto stranky su dostatocny argument, co povies?

rakovina

poPotvorka
kazdy den, celkovo

sante. NO PRAVE !!! ze je to brutalne dlho..

orol, je otazne ci sa da uzivat si 1 rok, ak vies, ze je to len 1 rok. mozno prva 1/2 ano - spomen si na skolsky polrok ;)