Nahota!

Príspevok v téme: Nahota!
Terezzza

Ahojte, nezda sa Vam, ze tej nahoty je uz privela?? Bola som na kupalisku a mam pocit, ze niektori ludia si to tam pomylili s nudaplazou! Podla mna, ak sa chce niekto opalovat nahy, tak nech sa radsej opaluje doma v zahrade, alebo nech ide na vyhradene miesto ako nudaplaz a nie na kupalisko, kde su rodicia s detmi. Mam pocit, ze niektori to uz prehanaju. Co si myslite vy?

poPotvorka

este to upresnim Nahac
teda takto, mala som vztah a ano on ziarlil ,ale on ziarlil i ked som vybehla von v teplakoch ,takze som vztah ukoncila, lebo jeho ziarlivost bola neunosna ..... potom som spoznala niekoho ,ale po roku tragicky zahynul .... neviem sa nejak cez to preniest ,takze zatial vedla seba nikoho nepotrebujem
prajem pekny vecer
drz sa :)

poPotvorka

daubledog
vsimla som si ,ze sa to tu po tvojom prispevku nejak rozsantilo :DD
ale inak mudro pises ,obcas ,ked si tak vsimam tie velrybky uvazujem, aka krasna zena by z nej bola ,keby sa viac snazila a pohla tou velkou prdelou

poPotvorka

----
vsak sa pytaj ,nemam problem odpovedat .. ak to samozrejme nie su otazocky na telo :D
a nikto sa tu do nikoho neobuva ,vsak nech si pisu co chcu ... je sice pravda ,ze ja a prispievatelka xxy sa moc nemusime ,ale nevnimam to nase dotahovanie nejak tragicky a ani nemyslim zeby ma urazala ... to urcite nie ;)
...
Nahac
zatial ma nikto nefackuje a ani NIKDY nefackoval ...nema kto
a ci mam priatela ? no ano mam ,teda mam ale nie je medzi zivymi
no a s tou maminou mas pravdu ,ale ....
prepac, no viac nebudem odpovedat co sa tyka mojho sukromia
neboj, pozor si davam a vdaka aj tebe prajem len to naj :)

Riritushka

nahota je prirodzená podla mna a ak doma vidí normálne svojich rodičov ked sa idu kupat ale púrebehne izbou otec to su normálne veci, netreba sterilne brat veci ale tak ako su prirodzene,a potom nemalo byt nič niečo ako strašné podla mna.

jasne ak človek rozkysol hlavne ženy tak aj to sa dá esteticky obliect a to aj na kupúalisku, može si dat sukničku s tunikou so plavkovinového materiálu.všetko je otázka sebavedomia a estetického citenia.

Prezývko55

Podla mna nahota je v poriadku ale nech ten nahy clovek aj nejako vyzera :D najhorsie su rozkysnute stare baby tie su hrozne aj v plavkach, panboh chran zeby mali byt nahe.