Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Už ma to nebaví.

Príspevok v téme: Už ma to nebaví.
vast

Môj životný príbeh je ako z tragikomédie. Mal som 21, zaľúbil som sa do jednej slečny (predtým to boli len nevinne flirty). A boli sme spolu dva roky, prežili sme toho veľa, a potom to prišlo. Opustila ma. So slovami, že som na ňu príliš dobrý. Že ona sa cíti, že ma vyciciava a že nechce, aby som sa cítil prázdno, keďže mi nestíha vrátiť to, čo som jej dával. A tu začína ta tragédia. Cele tri roky som sa ľutoval, nedokázal som sa cez tento rozchod preniesť. Strávil som tento čas výhradne na svojej chate. (Poznáte to, chlastacky, pokusy o ukončenie trápenia a podobne). Potom som si uvedomil, že daná slečna mala pre mňa hodnotu nula cela nula nula a že som len stratil čas (tie tri roky, tie dva stali za to). Uvedomil som si, že treba mat rad sám seba, a nie iného človeka (neskôr som zistil, že toto platí aj v rodine). A začal som vyhaldavat pekne ženy, krátkodobé známosti. Čo bolo nesmierne jednoduché, lebo som začal posilňovať (mam šťastie, že vyzerám dobre, takže ženy balia mňa). Odvtedy som vystriedal približne 100 žien. Každej jednej sa páčil môj šarm, a moja plazova vila na Francúzskej riviére, no nie každá už nastúpila na moju malú víkendovú jachtu, ale auto zaberie vždy. Toľko k baleniu žien, stačí byt úspešný, šarmantný, a sem tam zapotiť inteligentnú hlásku a žena sa už vyzlieka. Každá. A tu konci komédia a znovu začína tragédia. Bali ma jedna žena, ktorá je o 10 rokov mladšia (ja mam 43, väčšinou som sa nechal baliť 20tkami). A k tejto cítim niečo, niečo nedefinovateľné a cítim, že nejde po úspechu, ale neviem o čo jej ide. Stretávame sa už rok, vždy je to len nejaký výlet, alebo divadlo, poprípade múzeum, a takéto tie nevinne stretávky. veľmi mi pripomenula tu moju veľkú lásku z pred 22 rokov. Problém je ten, že už nedokážem nikomu veriť. V každej žene vidím zmiju, ktorá ma chce omotať, zadusiť a následne pichnúť svoje jedovaté vidly do môjho myokardu, ktorý následne surovo vytrhne z mojej telesnej schránky, potom tento tzv. tromf zdvihne nad hlavu a pochváli sa svojim kamarátkam, aký hrdinsky čin pravé spáchala. Cítim sa ako v slepej uličke, ženy, prečo ste také aké ste ? Prečo ste také necitlivé a prečo tak ubližujete ?

Agnes998

Suhlasim s ostatnymi. Ty radsej ostan sam resp. striedaj tie svoje zlatokopky dalej, ty si normalnu zenu ani nezasluzis. Ja by som takeho ako ty teda nikdy nechcela a aj vsetky svoje vily auta a neviem co by si si mohol strcit do ... Pred 22 rokmi ti dala jedna kopacky a? Kolko z nas zazilo ovela viac kopaciek a co ma byt? To proste patri k zivotu. Ak by si aj chcel normalnu zenu, teraz po takomto zivote to uz budes mat dobre stazene lebo kazda normalna ked sa dozvie, ako zijes a ako zeny striedas tak ta ani nebude chciet. Muz tvojho typu nie je vobec ziadany medzi normalnymi zenami. Nechaj si tie svoje zlatokopky a zi si jak doteraz. Nerob hentu nestastou, ona si zasluzi nieco lepsie.

JahO_Odka

Hej Vast :) Tá posledná veta ma odrovnala... vtipne vyznieva, že vety: "ženy, prečo ste také aké ste? Prečo ste také necitlivé a prečo tak ubližujete?" napísal týpek, ktorý prefikol 100 žien :)

Larrra

to ze si mal jednu zlu skusenost neznamena, ze vsetky zeny ublizuju, mozno ta dotycna rada travi cas s tebou, nejde jej len o tvoje peniaze, mozno ta ma naozaj rada,
a s tym, ze kazda, zena sa hned vyspi s chlapom, co ma peniaze a tvari sa,aky je inteligentny a sarmantny sa mylis, este su tu aj take, ktore maju charakter,
tento svoj zivot si si vybral ty sam,nechal si sa balit mladymi babami, co si hladal, si aj nasiel, a ty sam si tiez ublizoval, z tej stovky boli urcite zeny, co cakali nieco viac ako len jednu noc
po tolkych rokoch by si sa mohol uz cez nevydareny prvy vztah preniest, lebo nie si sam na svete, co bol sklamany z lasky, a skusit novy vztah a zacat verit zenam, nelutovat sa a odpancierovat svoj myokard lebo nie vsetky zeny chcu don pichnut jedovate vidly

klimta.

v príspevku si napísal,že si ženy daného typu vyhľadával..preto nerozumiem,čo riešiš..
keby si sa zameral na iné,možno by si v 43 rokoch nebol sám :)
sťažuješ sa,že ti skákali do postele..veď to si chcel..to bolo tvojím zámerom..kde je problém?

zjavne si ženy zaškatuľkoval na základe správania sa jednej..ale to je tvoj problém :D
len ti chcem povedať,že mne sa zase dvíha žalúdok z mužov podobného správania..
plážová vila, víkendová jachta,..auto..načo si to vôbec napísal?

klimta.

v príspevku si napísal,že si ženy daného typu vyhľadával..preto nerozumiem,čo riešiš..
keby si sa zameral na iné,možno by si v 43 rokoch nebol sám :)
sťažuješ sa,že ti skákali do postele..veď to si chcel..to bolo tvojím zámerom..kde je problém?

zjavne si ženy zaškatuľkoval na základe správania sa jednej..ale to je tvoj problém :D
len ti chcem povedať,že mne sa zase dvíha žalúdok z mužov podobného správania..
plážová vila, víkendová jachta,..auto..načo si to vôbec napísal?

LightFlame

strasny egoista..ako sa tu vyjadrovali ludia - a co ty? ty nie si necitlivy,ked mas take jednorazovky?

daj sa radsej vysetrit na pohlavne choroby a potom rozmyslaj ci tej zene chces dat lasku alebo kvapavku

ked mas pochybnosti, tak sa na to vyser a nechaj ju, nech si zije zivot v istote a nie v neistote pri tebe rozmyslajuc kedy ti napadne spravit dalsi krok a ci vobec planujes aj nieco viac...

TinaM

pockat. Ty balis zeny na svoje telo a prachy a potom sa im cudujes, ze im ide o to? Ved ty sam si zvolil strategiu, ze budes balit pipenky, ktore letia na prachacov, tak sa necuduj, ze si take aj mal.

Leela333

My sme necitlivé? Zaujímalo by ma koľko z tých žien, čo sa ti "hádzalo do postele" k tebe začalo cítiť niečo viac, no ty si ich po jednej noci poslal kade ľahšie. Stavím sa, že ich bolo dosť, ak sa to tvoje konečné číslo naozaj blížilo ku stovke.

Je to tvoja chyba, že sa uzatváraš pred ženami a pred možným šťastím v živote. Nie si jediný na svete, komu bolo ublížené, ale napr. ja budem radšej ak sa viackrát popálim, než by som mala byť zvnútra mŕtva, nedôverčivá a podozrievavá ako ty. Vezmi si z toho čo chceš a premysli si svoj doterajší život.

ta3 má pravdu, si ako malý chlapec, čo sa chce pomstiť celému svetu, lebo nedostal, čo chcel.

poPotvorka

som bola na tom podobne aj ked .... aj ja som sa ako mladucka zalubila do nositela posramoteneho ega, bol starsi o 15 rokov ,takze som si myslela ,ze uz ma co to preskakane no bohuzial .... nasla som si priatela klamara ,bol hrubi ,agresivni ,manipulator ,podvadzal a co bolo najhorsie ,ze moje pocity bolo to posledne co ho zaujimalo .... on proste len lipol na pochvale, uznani okolia a vzdy si potreboval kompenzovat svoj strach a neistotu zo sveta trebars aj tym ,ze ma bude zneistovat a to sa mu podarilo ,no len na urcity cas
neskor i napriek tomu co som k nemu citila som sa dala na ustup ,nechala som ho napospas jeho pocitom a zabralo ,zacal doliezat ,tvrdil ako ma ma rad a ..........
no bolo to hrozne obdobie a mozno toto je odpoved preco sme take .... niektore sa po takejto skusenosti spravame aspon na cas divne ,ale ten cas prejde a my zistime ,ze veku primerane nezdary su najlepsim zdrojom poznania

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Už ma to nebaví. - Fórum - ZDRAVIE.sk