RNG: MSM tabletky a MMS kvapky - spoločné užívanie?

Príspevok v téme: RNG: MSM tabletky a MMS kvapky - spoločné užívanie?
Ivka8

Mám takú otázku:
Začiatkom júna som začala užívať MSM tabletky 1000mg. Prvý týždeň som užívala iba 1 tbl. denne, od druhého týždňa užívam 2 tbl (ráno,večer). Píšu, že je možné užívať aj 3 tbl denne, ale stačia mi dve, pridávať už nebudem.
Chcem si objednať MMS kvapky a začať iba užívať, ale neviem, či je to dobrý nápad, keďže už beriem MSM tablety.
Chcem vedieť,
1./ či mi odporúčate brať súčasne s MSM tabletkami aj MMS kvapky, alebo radšej to nekombinovať ? Prípadne dobrať balenie MSM tabletiek a až potom začať užívať MMS kvapky ?
2./ ako dlho je treba užívať MSM tabletky ? Je možné ich užívať dlhodobo, aké sú odporúčania ?
3./ tiež MMS kvapky je možné užívať dlhodobo? Či sú tam nutné nejaké prestávky, alebo ..... ???

Vďaka za odpoveď .

RNG

Dobre abtioxidanty su karotenoidy, polyfenoly, anto a proantokyanidy a podobne.
Najdes ich pod menami grape seed extract, vinpocetine, huperzine A, gongkolides, green tea extract atd. No a samozrejme entioxidacne viraminy C, E a D-3. Na pomerne dobry zdroj na import na Slovensko pozri na iherb.com
kde maju pomerne dobre ceny, bohaty vyber znaciek a este stale najlacnejsie postovne na Slovensko.

Ivka8

Tak ok),
ešte by som chcela vedieť, ktoré antioxidanty sú tie pravé a najlepšie....
z hľadiska účinku a tiež aj správneho pomeru "kvalita : cena"

A ak sa nedajú na Svk objednať, tak ešte poprosím o adresu inter. obchodu...

RNG

Podla potreby a co najkratsie, lebo oxidatory prispievaju k oxidacii=starnutie.
Dnes sa probaguju antioxidanty, co robia presny opak, predlzuju zivot.

Ivka8

Vďaka, tak si MMS kvapky radšej neobjednám, ostanem iba pri tbl. MSM....
Ešte by som chcela vedieť, ako dlho sa môžu MSM tablety (1000 mg) užívať? Netreba robiť nejaké prestávky ?
Ešte toto by som chcela vedieť...

RNG

Na tomto fore sa snazim popularizovat rozne potrwavinove doplnky.
MMS1 a MMS2, tj chloritan sodny a chlornan vapenaty nepatrie medzi potravinove doplnky, ale chemicke sterilizatory a bielidla.
Ze su ucinne pri roznych chorobach neznamena, ze su uplne neskodne a rozhodne nepatria do kategorie potravinovych doplnkov , ale chemickych oxidatorov.