Asi som sa precenila...

Príspevok v téme: Asi som sa precenila...
neschopna

ahojte. som studentkou vysokej skoly a mam toho dost, nezvladam to. stres a unava ... s nikym sa ani nemam o tom porozpravat, mozem si to riesit tak akurat sama so sebou lebo ked sa zacalo s rodicmi tak sa radsej zdekovali prec a ja osm zostala sama v kuchyni, super. dobre vybehla som na nich, ale nic nijaky zaujem nula bodov...citim sa ako loser lebo spoluziacky uz porobili vsetko a ja nie a asi ani neporobim a pekne krasne toto leto ma vyhodia zo skoly. ak chcete kritizovat, ze mam cusat a nestazovat sa, ze su horsie vysky tak vas sklamem, ale som na medicine a horsie jasne podla mna taka informatiky, chemia ano, ale zvysok neviem...som uplne nahnevana na cely svet, na seba, na nespravodlivost co je na skole, na to ze ja stastie nemozem mat, ze ja si musim vsetko ako d.bil odmakat. nemam sil, nejde mi uz nic do hlavy a este k tomu sa iba prejedam, to ma stve este k tomu...na co vlastne toto pisem? lebo sa nemam komu zdoverit a tak si ulavujem aspon takto, aj ked mi to nebude velmi platne...vie niekto nejake riesenie????? ja neviem o ziadnom...zatial vidim vsetko cierne a nechem sa uz ani na intrak vratit do toho pekla :p...

neschopna

philips neboj sa ;), kazdy to inak preziva. mam spoluziaka co stiha vsetko mozne aj nemozne popri skole a skusky dava v predterminoch :p :D...ked to chces robit tak urcite sa nedaj odhovorit ;), ono keby sa ma teraz opytas tak neviem ci by som isla znovu na medicinu, lepsie je nevediet do coho ide clovek :D a ani by som nikomu neverila takze asi by som stale skoncila tam :), keby neboli skusky take stresujuce pre mna, skor bude chyba vo mne ako to beriem asik :p, dakujeme :) a aj ty sa drz a nech sa dostanes na vysku kam chces :) !!!!

neschopna

no mala som tazsie obdobie v lete lebo sme mali umrtie doma, prenasala som veci a bolo toho na mna vela tak som neverila, ze mozem to este zvldanut, ale podarilo sa :), nejak som sa potom zatala a nastartovala, aj ked som uz mlela z posledneho :p, ale skratka zeny makame!!!!!!!! :) a budeme lekarky ;). ATB ach jaj ja som si ich vytiahla a teraz o nich uz ani nezatnem a to ma caka farmacka :D no jo krusne casy na nas idu. inak mas pravdu s tym, ze nejak ked si odzijes druhak, biochemiu a anatku a tam sa riadne naplaces, pochybujes, ze tu skolu dokoncis a vidis sa uz vyhodena :p tak potom sa nejak uz obrnis a nerozplace ta uz tak lahko nieco dalsie, druhak bol najhorsi a jedine co este bude take zle budu statnice, ked sa vylosuju najhorsie komisie...dost kecov a ideme studovat :D, potrebujem upliest ten bic :D :D

klimta.

slečny ďakujem za posledné príspevky..strašne ste mi zdvihli náladu :)
(to,že sa z hovna za 2-3 týždne upletie bič si asi nalepím na stenu :D)
držím nám všetkým palce :)

medina3

Ano si 4tacka? Tak supeeer :) Ako si to nakoniec zvladla?
Ja strasne moc chcem toto skuskove uz nic neprenasat ale vsetko porobit!! ach boze tie mikroby no......:D ja pevne verim, ze to natrepem do hlavy, proste mna to teraz tak nasralo, tie ATB, ze ma to este viac nastartovalo, az sa nespoznavam, lebo pred rokom by som uz revala :D

cupkilupki

no hlavne nerozumiem tej tvojej otazke. lebo si sa alebo podcenila, alebo precenila. ale co to znamena predcenila? fakt nechapem, take slovo neexistuje. vysvetli to prosim ta.

neschopna

jeeej moja tema zas ozila :D, nastastie na skole furtajz som a dufam, ze aj ju dokoncim, baby drzte sa ;), mikroby zvladnes neboj ;), sice ja som myslela, ze ma slak trafi noc pred skuskou lebo som mala v tom hokej, ale stastie a stres narobi svoje :). inak druhak bol naozaj tazky, pre mna hlavne leto a biochemia, stvrtak ma byt akoze v pohode, ale nevsimla som si zatial :D...jedine co nam zostava je sediet, studovat a nebrat to asi az tak moc vazne lebo sa zvocnkneme :p :) este jedna vec krasne vianocne sviatky :)

medina3

A pre koho si sla na medicinu, ak nie sama pre seba? Prepac, ale to je trosku na hlavu, kedze medicina ti zmeni zivot od zakladu, kedze to je povolanie, nie zamestanie. Takze kebyze nejdem sama zo svojej iniciativy, tak ma tu neudrzi ani stado slonov.