Ako sa rýchlo nezabuchnúť?

Príspevok v téme: Ako sa rýchlo nezabuchnúť?
ondro224

Ahojte, vopred vrelá vďaka za všetky komenty, rady. Taktiež ak máte chuť ma ponižovať radšej sa ani neunúvajte ku komentovaniu. Teraz k veci. Som 21r chalan a mám taký problém že sa strašne rýchlo dokážem zahľadieť do dievčaťa. Stačí mi aj pár stretnutí a už som v tom. Väčšinou to skončí tak, že dievča nejako vycúva a mne ostávajú len depky. Pripadám si ako nejaké precitlivelé dievčatko. Uvedomujem si, že by to takto nemalo byť, ale neviem si pomôcť, koľkokrát si poviem dosť, vždy sa nachytám na tom že som už namotaný. Prosím Vás o radu. Vďak. Ondro

lilyianka

plne súhlasím s tým, čo napísala zelovoc .. vystihla to úplne perfektne .... rob to tak ako ona popísala a uvidíš

ondro224

lilyianka: no o spoločnej buducnosti určite nie :D... ani o tom bombardovaní by som nehovoril, keď vidím záujem tak píšem sms ale je aj rovnaká odozva. Takže to pokladám za normálne. Ja by som skôr chcel vyriešiť to, ako sa do toho tak rýchlo nedostať, alebo je to zakotvené v povahe a nezmením to?

zelovoc: ďakujem veľmi pekne :)

Meretseger

Som rovnaká ako ty :D A je to des, to určite áno, koľkokrát som sa popálila... Takže poradiť ti fakt neviem, ale je možnosť, že natrafíš na rovnakú babu a budete spolu forever happy!

lilyianka

no ono je otázne ako sa v tej fáze zamilovanosti chováš, možno dotyčnú bombarduješ telefonátmi, smskami, možno už hovoríš o budúcnosti s ňou a to ju môže od teba odlákať ..ale to sú len moje osobné názory, vôbec to tak nemusí byť

zelovoc

ako tomu zabranit? ked zistis, ze uz pomaly tvoje city zacinaju byt hlbsie tak by si sa mal zacat tej osobe trochu vyhybat...staci obmedzit kontakt tak na polovicu...mas dve vyhody hned : nenamotas sa na nu az tak rychlo a mozno potom sa to zastavi a druha vyhoda je, ze babu zacne zaujimat, ze preco uz nie ste spolu tak casto a zacne sa o teba zaujimat...sme komplikovane, ale mensia ignoracia a ukazanie, ze si samostatny a nie si z nas az tak mimo dokaze s nami urobit divy ;)...drzim ti palce

lilyianka

možno to dievča vycúva preto, že vidí, že ty si už namotaný a ona to tak necíti ..neviem ako sa vtedy správaš, či to v nejakom smere nepreháňaš, lebo aj tam by mohol byť problém

Larrra

no tak v tomto ti poradit neviem, ale ja mam opacny problem, mne sa nikto nikdy nepaci a to nehovorim len o vyzore