Bipolárna porucha

Príspevok v téme: Bipolárna porucha
priloha

Ahojte, mamka trpí touto chorobou, je dosť možné, že to zdedila po mojej babke, takže jej mame, keďže je to vraj genetické. Doteraz bolo všetko v pohode, brala lieky, atď..Teraz, vlastne už dlhšiu dobu som spozorovala, že je divná, a proste začína byť taká, aká bola, asi pred polrokom, keď sa to u nej prejavilo a skončila na psychiatrii. Nechcela som si to pripustiť, hovorila som si, že je to v pohode, veď berie lieky..Ale proste, strašne sa o ňu bojím, už nechcem zažívať to, čo bolo pred polrokom napoledy už po neviem koľký raz..nejde tak ani o mňa, ako o bratov, kt. sú mladší a o ňu, hlavne..Dnes som prišla, lebo som bola preč na víkend a z ničoho nič na mňa vybehla a mala presne také reči, kt. nemáva a hovadiny trepala..začala po mne vrieskať, že jej mám dať pokoj, atď a zamkla a proste šla preč, neviem kde..Neviem, strašne sa o ňu bojím a nechcem, aby bolo nutné volať záchranku, už som si myslela, že to skončí,ale očividne nie..Len nechápem, že prečo sa to vlastne prejavilo, keď lieky berie, neviem..Prosím vás, má s tým niekto skúsenosť?? Budem vďačná za každý koment, ďakujem.