Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jedno oko väčšie ako druhé

Príspevok v téme: Jedno oko väčšie ako druhé
Gercen

Zdravím. Môj problém bude skôr iba estetický, ako zdravotný, ale aj tak sa vás skúsim opýtať, či ste sa nestretli s podobným problémom. Ide o to, že mám jedno oko (ľavé) väčšie ako druhé a aj viečko je o trochu nižšie poklesnuté. Dodáva mi to tzv. \"unavený\" vzhľad. Pravé oko vyzerá normálne. Fotku nedám, ale pre lepšiu predstavu si vyhľadajte obrázky hokejistu s menom Mike Richards, on to má tak isto ako ja. Túto kondíciu mám od svojho útleho detstva, teraz mám 25 rokov. Rozmýšlam či to mám riešiť chirurgicky, oftalmologicky, alebo kašlať na to. Ďakujem za odpovede.

Andyčatko4

Pozri, aj ti to tak veľmi vadí tak to skús vyriešiť nejakými imidžovkami /za predpokladu že nenosíš okuliare/ :) Okuliare robia divy, len si musíš vybrať tie správne.

babls

tak ako napísala Andyčatko4. nikto nemá oči rovnako veľké. :) len niekomu to vidno viac a niekomu menej, ale ľudia si to aj tak nezvyknú všimnúť, len my, ženy, sa asi príliš pozorujeme. :) ja by som sa bála dať si babrať s okom, skús radšej make upom nejako, ak ti to tak vadí , mnohé baby to tak robia. :)

Andyčatko4

Ja som počula že každý človek má jedno oko väčšie a jedno menšie a podobne je to aj s nohou. :) Nerieš to :) každý z nás je iný a predsa nejde o krásu :P

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jedno oko väčšie ako druhé - Fórum - ZDRAVIE.sk