Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemam ziadne kamosky

Príspevok v téme: Nemam ziadne kamosky
osamote78

mam 15 rokov, od piateho rocnika som musela prestupit na novu skolu kedze sme sa prestahovali do ineho mesta..vzdy som mala kamosky bola som vzdy smela, vesela, komunikativna..proste som nebola ticha..no ked som prestupila na tu druhu skolu tak som si nevedela najst kamosky..od zaciatku ma ohovarali..smiali sa mi..pindali do mna..bolo to strasne ked si nato pomyslim..isli roky a teraz som deviatacka chvalabohu ..ale odvtedy nemam ziadne kamosky!!4 roky sa to takto tahalo,vzdy som sedela sama v triede!teraz v devine je to o nieco lepsie ale uz som si aj zvykla ze som vzdy sama ale tak uz aj nase baby dospeli trosku tak su milsie..ale nieje to bohvieco..oni si myslia vsetcia ze som ticha..ale to nieje pravda!doma som uplny blazon len v skole som taka lebo nemam kamaratky..a ide o to ze trosku sa bojim na strednu a budem aj na intraku..ze ci si najdem dajake kamosky lebo odvtedy proste ja som si zvykla na samotu a mam problem nadviazat kamaratsky vztah..napr. aj na prijimackach kde som nikoho nepoznala...proste ja som bola mila, usmievava ale aj tak na mna ziadne baby ani len nepozreli..vacsina sa tam uz zoznamovala..uz aj kecali a ja som zase len kukala..je to normalne..ja uz neviem..ja viem aj ze v kamaratsve nejde o krasu ale este ani to nemozem povedat ze som skareda prave naopak kazdy mi vravi aka som krasna ze by som mohla za modelku..tak neviem uz vazne kde je problem???

TinaM

zmena skoly a intrak-to bude super! Budes mat spolubyvajuce, s ktorymi si urcite sadnes, nove spoluziacky. Bud mila a vesela a pojde to samo. Hlavne si neopakuj, ze si uz ziadnu kamaratku nenajdes a podobne, to je hlupost. Drzim palce, najlepsia kamoska na teba este len niekde caka, nestresuj sa :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemam ziadne kamosky - Fórum - ZDRAVIE.sk