Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tocenie hlavy, stres, panika

Príspevok v téme: Tocenie hlavy, stres, panika
iko1236

ahojte precital som si vsetky tema ale ja mam takyto problem ktory pretrvava naposledy som fajcil marihuanu pred 10 rokmi a teraz sme si dali skamaratom so srandy ale po vyfajceni som sa nesmial ale som dostal stoho panicky strach chodil som asi dve hodiny po luke od strachu ze odpadne velke busenie srdca myslel som ze skolabujem po tych 2 hodkach to preslo ale ubehlo uz 21 dni a mne sa stale toci hlava a mam stavy paniky uzkosti v noci sa prebudzam ze chodim po izbe 5 sekund a potom s vratim do reality moje stavy pre pouzitim marihuany boli ze som uz trochu trpel depkami a depresiami,bol som uz 2 krat na pohotovosti spravili mi vsetky vysetrenie a infuziu mu dali trochu mi to pomohlo ale za 3 hodky som v tom zase moj vseobecny lekar mi dal tabletky od tlaku lebo som ho maol zvyseny ale moc mi to nepomohlo skusil som si dat trochu diazepanu a to ma aj skludnilo na pol dna zajtra niekdy som bol clovek ktory sa stale bavyl a teraz som stale smustny a zamysleny mam ist zas k dotorovy na neurologiu tak uvidim co mi nato povie ale jedno viem ze sa vomne nieco spustilo.dakujem za kazdu odpoved

allthebest

Daj si checknut vsetko u doktora, ale inak to znie ako panic attack resp. cely panic disorder. Trpim tym prilezitostne uz nejaky ten rok. Je to neprijemne ale chvalabohu nie nebezpecne. Kukni nejake zdroje na nete. Pocas utoku celkom pomaha dychanie do brucha a pocitanie od 100 dole. Ak si s tym nedokazes poradit sam tak sa obrat na psychologa alebo psychiatra. Viem, ze sa celkom v tomto smere osvedcila kognitivno-behavioralna terapia a v tazsich pripadoch antidepresiva. Vela stastia ! Nie je to nic prijemne ale ver mi ze sa to da zvladnut ! :) Kazdopadne, nezabudni najprv VYLUCIT VSETKY MOZNE FYZICKE PRICINY.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tocenie hlavy, stres, panika - Fórum - ZDRAVIE.sk