Kde sa hladá kamarátstvo?

Príspevok v téme: Kde sa hladá kamarátstvo?
kde

Akoze skúsal som uz rozne zoznamky, skúsal som byt chvílu na pkeci, mohol som písat veci ktoré ludí mohli zaujat a nic ziadna odozva. Ked som niekomu napísal tak detto. Ja neviem sú tí ludia tak povrchný schválne? Hladám len kamarátstvo a ako... nikto nemá záujem. Som mladý 22, za chvílku 23 rocný chalan ktorý stratil staré kontakty s ludmi a hladá si nové. Ja neviem je to tak tazké nájst si kamarátov? Je to dost frustrujúce ked nemám kam vypadnút. A úprimne kam mám íst do spolocnosti sám ked uz som dávno na to stratil odvahu aj motiváciu. Som poslednom case dost uzavretý pretoze kazdý potrebuje byt trochu s ludmi, porozprávat sa a tak. Lenze nech to skúsam akokolvek tak cez net to nejde a ako som uz písal nemám na to odvahu íst hladat niekoho. Ved kam by som aj mohol?

Neo Ned

kde24.06.13 11:40??.??.52.231:
Skôr o rozpade osobnosti nejakého uživateľa fóra, ale taký, ktorý ešte nealarmuje suicidiom, bo takých veľa tu...

kde

Ved uz tu aj tak nikto nic neprispieva. A nemyslím ze by bola super téma bavit sa o rozpoltenej osobnosti nejakého uzívatela :D

Mimulus

kde - práveže je to super téma a ver alebo nie tak možno motyka vystrelí... Potrebuješ ju len oživovať a nie sa hneď vzdávať!