Kde sa hladá kamarátstvo?

Príspevok v téme: Kde sa hladá kamarátstvo?
kde

Akoze skúsal som uz rozne zoznamky, skúsal som byt chvílu na pkeci, mohol som písat veci ktoré ludí mohli zaujat a nic ziadna odozva. Ked som niekomu napísal tak detto. Ja neviem sú tí ludia tak povrchný schválne? Hladám len kamarátstvo a ako... nikto nemá záujem. Som mladý 22, za chvílku 23 rocný chalan ktorý stratil staré kontakty s ludmi a hladá si nové. Ja neviem je to tak tazké nájst si kamarátov? Je to dost frustrujúce ked nemám kam vypadnút. A úprimne kam mám íst do spolocnosti sám ked uz som dávno na to stratil odvahu aj motiváciu. Som poslednom case dost uzavretý pretoze kazdý potrebuje byt trochu s ludmi, porozprávat sa a tak. Lenze nech to skúsam akokolvek tak cez net to nejde a ako som uz písal nemám na to odvahu íst hladat niekoho. Ved kam by som aj mohol?

kde

Tak ked niekto nieco chce tak by mal hladat. Nedá sa cakat doma ze mi niekto zaklope. Preto som sa pýtal na nejaké rady kde by som mohol íst sám a niekoho nájst?

james bond

myslel som to v style, ze ´nasilu´ najst kamaratstvo je asi tak uspesne ako najst narychlo vztah, aspon u mna =)

kde

Kamarátstvo sa nehladá ale buduje :D No ale najprv musís nejakého cloveka nájst nie? Ci ty budujes zvycajne z nicoho?

Mimulus

kamarátstvo sa buduje??? :D Nebuď smiešny to je presne také isté ako keby si napísal, že sa buduje dôvera :DDD Buď človek niekomu dôveruje alebo nie a nedá sa to inak!

Mimulus

Tak choď medzi tých ľudí. Ja napríklad kamarátov ako takých k životu nepotrebujem a preto ich ani nemám - mal som ich všade plno ale je rozdiel či hľadáš naozaj kamarátov alebo skutočné priateľstvá a to je potom o inom. Tu už treba velikánsku trpezlivosť a kopec ale kopec šťastia :) Ver mi, viem o čom píšem a dá sa to aj cez net :D