Omylom zničený vzťah s kamarátkov!!

Príspevok v téme: Omylom zničený vzťah s kamarátkov!!
Terminus

Dobrý deň ! .... Dnes som spravil obrovskú chybu a to, že som sa nechal nahovoriť na strašnu hlúposť. S inou kamarátkou sme sa dohodli, že sa akože pohádame zo srandy. Tento krát sa to, ale vymklo kontrole a dozvedela sa to moja frajerka.... Tej sa to nepáčilo a ako malé dieťa mi napíše na Facebook, že mi už v ničom neverí a prišiel rozchod. Rád by som zo urovnal, ale neviem ako .... napadli mi také veci, ako napríklad: Budem ju ignorovať na dva týždne a ona si to snáď premyslí. Toto však nefungovalo.
Už som bezradný a potrebujem pomoc,
... :) za každú pomoc ďakujem...

Mexy

Ja ti možno poradím: Povedz priateľke, že ju veľmi miluješ a záleží ti na nej, dokonca až tak, že žiadaš o pomoc na fórach, ako to napraviť. 14 ročné baby na to ešte namotáš.
lilyianka: skákanie cez gumu bolo naozaj fajn, niekedy by som si to aj rada pripomenula :) Takisto boli za môjho detstva ulice plné detí, dnes už ani noha :( A vek, kedy deti začínajú riešiť vzťahy a pod, už klesá pod 10 rokov

shy

No neviem neviem, dnešné deti už používajú gumu na niečo iné ako na skákanie :D alebo ešte lepšie ju nepoužívajú vôbec :D

lilyianka

agnes veru, ja som skákanie gumy zbožňovala, tiež som v nej vynikala :) k dnešnej mládeži nemám slov, ja keď som bola dieťa, celé leto som lietala po vonku, ešte večer bol problém, aby ma dostali starí rodičia domov, tak nám s kamoškami bolo super, stále sme niečo vymýšľali, niečo robili, niekam chodili ..nesedeli sme doma .. teraz mi ej tak smutno, keď vidím, že dnešná mládež nepozná nič iné ako pc, tv, mobily ... a hlavne prírodu!!
mimulus, no neviem či to autor takto myslel ..napísal to hrozne komplikovane, resp. nezrozumiteľne

Agnes998

lilyianka: ty kokos ani nehovor, skakanie gumy to bola zabavka, v tom case kam si sa von pozrela, vsade sa hrali nejake deti a vsade sa skakala guma. Ja som v tom bola dost dobra :-) Ked sa dnes pozres na ulicu, nikde ziadne hrajuce sa deti, vsetky cucia doma a hraju playstation ci cumia na tv. Zrovna vcera som bola v aquaparku a nestacila som sa divit kolko deti je obeznych, ale casto az morbidne obeznych. Nema to ziaden pohyb, ledva to dojde na autobus a napchava sa to zasadne hamburgermi, hranolkami a vyprazanymi jedlami.

Mimulus

No čo na tom nechápete? Veď je to jasné ako facka. Chalan chcel vyvolať žiarlivosť u partnerky tým že akože zistí, že sa pohádal s kamarátkou o ktorej možno ani nevedela.... Tomu sa hovorí nudaaaaa ale tak na druhej strane aspoň niečo sa na tomto svete deje :D

lilyianka

ja tiež nerozumiem tomu, prečo tvojej frajerke vadí, že si sa akože pohádal s kamoškou ... jááááj, už viem, lebo je to také detinské a hlúpe a ona chce mať rozumného priateľa, ktorý sa akože zo srandy nepoháda s kamoškou ..tie vaše "hry" ... kde sme sa mi hrabali so schovavačkou a skákaním gumy!!!

wildwind

asi tá jeho frajerka chcela, aby sa radšej pohádal s ňou než s nejakou jeho kamarákou!!! ako si si to vôbec dovolil?! :D:D