Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dalej?

Príspevok v téme: Ako dalej?
emma1525

chcela by som som nejaku radu ci mam dat vypoved v praci alebo nie ..... ta praca je nic moc ale da sa a je celkom dobre platena a na slovensku by som nikde tolko nedostala ....lenze minusom je ze musim stale vidat v robote byvaleho a jeho priatelku a pritom to trva uz dlhsie ale cim dalej tym je to horsie a horsie .....najhorsie na tom je ze on ma len vyuzil a odkopol ako nejaku handru a viem ze si za to mozem sama kedze znami mi vraveli ze to nie je dobry chlap a je rozvedeny ma dieta a je oproti mne starsi ....najprv si zacal so mnou ale potom som sla na par dni prec a zacal si s nou a ked som sa to dozvedela a pytala sa ho na to pritom mi este aj tvrdil ze on je slobodny a podobne kecy a stale ma namotaval a namotaval az kym to nepraskklo,...dokonca mal zaujem sa stretavat sa so mnou ked ona nebola nablizku .....viem ze som bola mlada naivna sprosta hus ....ale co uz stalo sa ..len neiem ci teraz mam sa vyaslat na robotu aj ked dobre zarobim alebo sa mam trapit dalej a dufat ze sa to zlepsi

Agnes998

Najdi si nejaku psychologicku a vykecaj sa. Uvidis, co ti poradi ona. Ja by som to skusila vydrzat kedze je to dobre platene, ale ak ta to fakt psychicky moc nici, tak je asi lepsie odist. Len je mozne, ze v dnesnej dobe si uz tazko najdes nejaku dobru robotu.

emma1525

ja viem ze by som male este vydrzat a neodchzat len kvoli nemu ale ked je mi tak niekedy tazko ze mam chut odist hned ale chcem vydrzat aspon tri mesiace kvoli peniazom a uz je to takto rok a furt sa to len zhorsuje ale blbe je to ze som s nim bola tehotna ale potratila som

.....

mne sa stalo to isté,ostaň v práci, ako ja -dá sa to...len čakám kedy príde ten pravý a už mi to bude fuk pozerať sa na nich

Mimulus

Tak v tomto ti neporadím- ja by som určite odišiel ale prečo by si to mala robiť, Veď aj ona to za chvíľu pochopí a možno jej bude robiť niečo oveľa horšie. Neskôr si nájde inú a z Vás sa stanú najlepšie priateľky. Typický model no a potom vyštvete vy jeho :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako dalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk