Skusenosti s Medante Clinic?

Rescue84

Davate si pozor aby se vám nevyhražali len za zlu rezenciu ako mne

povedal som len pravdu a hned taketo vyhražky pozor na to citace :
Vaše dnešné komentáre na FB a v mailoch mne a recepcii preto považujem za absolútne nevhodné a arogantné a ak sa to bude ešte raz opakovať, budem trvať na tom, aby ste si našli iného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, pretože dôveru považujem vo vzťahu lekár-pacient za kľúčovú a moju dôveru voči Vám takýmto spôsobom výrazne strácate.

Rescue84

Nekedy vám vôbec nebudu odpovedat mám tam kartu to ano ale už ak se maju lekári spravat svinským spôsobom tak to radej dam šetko do OKG spoločnosti lekarska prísaha vraví pomáhaj ale neubližuj oni stím prístupotom ako odpovedat na správy spíš ubližuju myslel sem že sú uplne ini je stejne šetci,to ma nadej je spíš spoločnost OKG je jedina čo pomáha tak 10 krat zachránilo i život to nemožem povedat o lekárou a prístupom kím neumierate ích nezaujma otrasne

ZuzkaZuzka

Ahojte. Ja osobne mozem Medante len odporucit kazdemu komu klasicka medicina nepomohla. Viac ako rok a pol som trpela bolestami brucha, unavou, traviacimi problemami, meskajucou menstruaciou, bolestami hlavy atd. na ktore mi vzdy lekar dal len tabletky (ktore nepomahali) a poslal ma domov s tym, ze mi nevie pomoct a ze je zvlastne ze tabletky nezaberaju. Momentalne chodim k Lucke Kosikovej na tradicnu cinsku medicinu a som bez liekov viac ako 4 mesiace. Bolesti takmer uplne ustupili a celkovo sa moj zdravotny stav zlepsil nielen z pohladu travenia ale aj z hormonalneho hladiska. Lucka sa zaobera komplexne pacientom a nie len jednym priznakom a jednym organom. Zaroven chodim na cvicenia chrbta s Veronikou a ta je tiez velmi vyborna. Aj napriek diagnoze si pacienta pozriet, prekontroluje a pri kazdom pohybe vysvetli, predvedie a vzdy zodpovie otazky preco tak a preco nie inak. Moje skusenosti su naozaj len velmi pozitivne a kazdemu odporucam navstivit danu kliniku.

miroslav krajco

Pri liečení chronickej nádchy (sinusitída) som vyskúšal za posledných 11 rokov 2 liečiteľky (v Trnave a Nové Zámky) a dvoch liečiteľov (v Bratislave a Trnave) čínskej medicíny. Až terapeutka slečna Lucia Košíková ukázala skutočnú tradičnú čínsku medicínu. To znamená diagnostiku z jazyka a pulzu. Doteraz to ani jeden z nich nepraktizoval, oni sa len skrývali za TČM. Preto predpísané byliny L. Košíkovou začali lepšie zaberať, ako od predchádzajúcich liečiteľov. Tu sa ukazuje, že starí Číňania vedeli liečiť príčiny chorôb. To len doterajší liečitelia na Slovensku si to veľmi zľahčovali a vynechávali, resp. neovládali poctivú diagnostiku. Tí, čo si myslia, že TČM je šarlatánstvo, resp. ešte veria tomu, že lekárov vyštudovaných západnú medicínu a farmaceutický priemysel zaujímajú príčiny vašich chorôb, by si mali prečítať knihu od bývalého generálneho zástupcu firmy Eli Lilly pána Johna Virapena pod názvom: Nežiaduci účinok smrť.

M_61

Medante je velmi profesionalna klinika s krasnymi priestormi, skvelym personalom a ponukaju super sluzby. Velmi mi pomohli s bolestami krcnej chrbtice - cvicenie, bankovanie, tejp. Mila fyzioterapeutka Katka sa mi venovala a naucila ma cvicenia na krcnu chrbticu, ktore mi velmi pomahaju a nepocitujem palcivu bolest v oblasti krcnej chrbtice.
Paci sa mi aj pilates. Vrelo odporucam.

Daniella7

Skusenosti s Medante klinikou, konkretne so Stankou Rubickou mam len tie najlepsie. Diagnostikovali mi autoimunitne ochorenie stitnej zlazy, na ktore som sa liecila. Po 4 rokoch som znova mala zle krvne vysledky, tak som sa rozhodla pre homeopatiu. Homeopatika som brala cca 2 mesiace a po tristvrte roku som sla znova na krvne testy. Tie boli uz v poriadku a nalez v norme potvrdilo aj ultrazvukove vysetrenie. Takze velka spokojnost. Stanka lieci aj moje 2 deti. Nasa pediatricka vsetko riesila antibiotikami bez ohladu na to, ci bolo alebo nebolo treba, dokonca odmietla urobit CRP napriek tomu, ze som vysetrenie chcela uhradit. Dcera mala ATB aj 4 razy za rok. Homeopaticka liecba jej znova nastartovala imunitu, teraz byva chora najviac raz za rok a bez vysokych teplot. Trvalo to sice skoro 2 roky, nez zacala takto reagovat, bolo treba vela trpezlivosti a dovery, ale stalo to za to. S mladsim synom sme uz nevahali, zmenili sme pediatricku a uprednostnili homeopatiu. Dcera je bez ATB uz 5 rokov, syn 4. Je treba dodat, ze Stanka nie je homeopat, ktory by odhovaral od lekarskeho vysetrenia alebo navstevy lekara, pokial clovek nie je na 100% presvedceny. Prave naopak, vysledky vysetreni bielej mediciny (napr. vyterov) boli casto podkladom pre cielenu homeopaticku liecbu s rychlym ucinkom. Takze velmi odporucam.

Vevinka

Skúsenosť s Medante Clinic som mala možnosť zažiť prostedníctvom homeopatie, v rámci ktorej sa mi venovala a venuje p. Stanka Rubická.
K tomu spôsobu riešenia mojich problémov, ma priviedli dlhotrvajúce zdravotné problémy, ktoré aj napriek prejavom, neboli nikdy lekársky odôvodnené a neexistovali na ne žiadne možnosti liečby.
Keď však človek chce a má silu žiť, nikdy sa neuspokojí s tým, že daný problém sa nedá riešiť.
S homeopatiou som mala skúsenosť už aj ako dieťa, ale nikdy som sa nestretla s prístupom a spôsobom liečby ako u p. Stanky. Je to nielen úžasná homeopatka,ale aj úžasný človek s veľkým srdcom.
Život nie je ľahký a v živote si prejde človek situáciami a problémami,ktoré môžu byť pre neho,v tej ktorej fáze života, menej zvládnuteľné. Aj v takýchto situáciách u mňa zvíťazila homeopatia.
V Medante sa stretnete s milým a ústretovým personálom, a toto všetko nájdete vo veľmi príjemnom prostredí .
Treba myslieť na to, že život je príliš krátky,aby sme sa uspokojili s tým, že sa niečo nedá alebo niečo nejde. Vždy je treba ísť a snažiť sa hľadať riešenia aj v metódach, ktorým človek menej dôveruje a má strach,aj napriek tomu, že to niečo stojí. Zdravie máme každý iba jedno!

Marian P

Skúsenosť velmi dobrá .Myslím že doležité je aj mať reálne očakávania.
Ja chodím na rehabilitáciu absolvoval som u KATKY už viac ako 15 cvičení a budem aj pokračovať nakolko mi to ozaj pomáha. Personál velmi ústretový velmi príjemné prostredie a cena primeraná. Dororučujem Marian

Nikoleta_89

Ja som navštívila kliniku Medante po opakujúcich sa urogenitálnych zápaloch. Mám 28 rokov a zápaly močových ciest som mala min. 2x v roku. Trvalo mi to už viac ako 2 roky a nejako sa mi to stále vrátilo. Gynekologické zápaly som už aj prestala rátať :)
Na imunologickej klinike mi zistili, že mám trošku slabšiu imunitu (okrem toho anémiu a keby to nestačilo, tak ešte aj histamínovú intoleranciu :-) Na tie zápaly som dobrala neskutočné množstvo ATB (lokálnych, aj perorálnych), ale problémy sa mi vždy vrátili. Potom som lieky vyhodila do koša, zobrala som so sebou klinické výsledky z imunologického vyšetrenia a obrátila som sa na kliniku Medante.
Z celej kliniky mám veľmi dobrý pocit. Človek sa tam cíti príjemne, šíri sa tam tzv. dobrá energia a personál je veľmi milý. Pre slovenské platy je trošku drahšia táto klinika, ale nedá sa to porovnať s naším štátnym zdravotníctvom. Prihlásite sa na presný čas a čakáte max.15 min. Potom podľa vašich problémov sa vám terapeut venuje (ja som najprv sedela 1 hodinu s mojou terapeutkou a potom podľa procedúr). Zobrala ma na starosti p. Lucia Košíková, ktorej veľmi pekne ďakujem za všetko, bez nej a bez jej vedomostí z tradičnej čínskej medicíny by som bola ešte stále na antibiotikách v začarovanom kruhu. Je to úžasná terapeutka a veľmi milá osoba. Má k pacientom ľudský prístup a je ochotná vám pomáhať. Zaujíma sa o pacienta, dáva otázky (v našom zdravotníctve vám to žiaľ nehrozí, tam vám predpíšu tuctové lieky a pošlú vás domov). Všetko podrobne vysvetlí a poradí vám. Pri sedeniach s p. Košíkovou som vždy mala pocit, že môžem jej dôverovať a skutočne mi chce pomáhať. Veľmi dobre sa vyzná v tradičnej čínskej medicíne, ale aj vo všeobecnosti v ochoreniach a ich príčinách.
Na začiatku som chodila s mojimi problémami aj na akupunktúru (cca 6x). Dostala som bylinky vo forme tabletiek najprv na prečistenie organizmu od parazitov, potom na posilnenie imunity. Bylinky som brala pol roka. Stálo to cca 500 euro (bylinky aj akupunktúra spolu), ale stálo to za to. Už 8 mesiacov som nemala žiadny urogenitálny zápal. To považujem za úspech, čo naši "klasickí" lekári nevedeli docieliť za 2 roky so žiadnymi chemickými liekmi.
Takže ešte raz veľká vďaka, nech vám to vydrží a nech sa nepokazíte :)