ako mám povedať manželovi,že nemôžem mať deti?

Príspevok v téme: ako mám povedať manželovi,že nemôžem mať deti?
nika:

ako mám povedať manželovi,že nebudem môcť mať deti.A ak áno,tak len asi s problémami alebo zázrakom.Prosím pomôžte mi som zúfalá.Vo štvrtok idem na ďalšie vyšetrenia.Mám len 23r.a už som odpísaná.Ja som mala stále problém s menštruáciou.Pokým som brala antikonc.,tak mi chodili pravideľne.Keď som tabletky nebrala,čo len 1mesiac,tak nedošli vôbec.a nemôžu mi pichať každý mesiac inekcie,aby mi to prišlo.Lekárka mi povedala,že nevie prečo je to tak.prosím pomôžte mi...

doc

nika
1. na základe čoho usudzuješ že nemôžeš mať deti
2. po vysadení poslednej tabletky môžeš otehtnieť aj za 14 dní nič tomu nebráni

sofiiiiii

nika prosiim ta porad mi. Ja mam teraz 17 a mam bulimiu striedajucu sa s anorexiou. To je ten vek co si ty pisala ze si tiez mala ppp. No a menzes mam tak ze niekedy mam inokedy zasa aj 5 mesiacov nic. Ale ja som to take mala aj pred ppp tak neviem ci to moze byt tym. Prvy krat som dostala v 16tich. Myslis ze tiez nebudem moct mat deti? porad pls :(

evula

Pises, ze do 19tich rokov si menzes nemala a potom ano, s hormonalnymi tabletkami (co menzes nie je, len krvacanie z hormonalneho spadu). Zrejme mas anovulacne cykly a hormonalny problem. Treba ti dobreho gynekologa, ktory ti presne povie, kde je problem. A mas 23, dievca, aspon do 30tky ti dieta netreba, dovtedy sa das dokopy. Dnes uz veda robi zazraky.

cmuk

A mimochodom nika, ved este neubehlo ani tak vela casu co si vysadila tabôetky, ved este nemozes tvrdit ze nemozes mat deti, uzivajte si to a nemysli na to, ved najkrajsi sex je ten, ked sa nemusis obavat otehotnenia ale praveze ho chces, neboj sa, mas este vela casu, nerob unahlene zavery:)))

katika18

PRE NIKU! V prvom rade, ak ti povie lekarka, ze nevie PRECO to tak je - zmen ju! Kazdy lekar musi vediet najskor pricinu vzniku problemu a potom moze zacat liecit. A hlavne nezufaj, ale dufaj! Poznam vela zien z mojho okolia, ktorym sa podarilo otehotniet aj po 10 rokoch. V kazdom pripade manzelovi by si to mala povedat, ale skus mu opisat situaciu, a nie mu povedat, ze nemozes mat deti, to este nemusi byt iste. Drzim palce!!!

cmuk

A inak poviem ti, ze sem poslem si to precitat tu moju kamosku, lebo ona este stale nechape, ze raz to bude lutovat a vkuse sos vojim zdravim hazarduje iba kvoli postave, teraz dostala po 4 rokoch menstruaciu a v skole nam povedala, ze ved ona to nechce, ona nechce mat deti, jej je menstruacia len na pritaz. Darmo jej vysvetlujeme ze ked raz bude mat priatela, tak bude rozmyslat uplne inak...

cmuk

Presne tak je to, mas este kopu casu, treba len poriadne papat a hlavne vsetky druhy jedla, ayb ti v strave nic nechybalo, neboj aj ked priberies nejake to kilo, nevadi, ked uz budes mat babo tak mozes sa stravovat podla seba. Hlavne klud a nemysliet na to stale,podla mna nejaka alternativna liecba tak ako pisala Lenush by tiez mohla pomoct.

hohoho

na to zabudni a vobec nemysli, pokial mas aku taku maternicu a vajecniky.netrap sa, ono to pride, nemysli na to, este si mlada, len skusaj

ariela

Nie je vsetkym dnom koniec.Skoro vzdy existuje nejaka moznost, ako otehotniet. Netreba to vzdavat. Si myslim, ze aj ked by si to povedala manzelovi, na veci to nic nemeni, ved ti slubil, ze bude s tebou v dobrom, aj v zlom, nie?????

Lenush

ak ti nezaberu lieky, tak vyskusaj bylinky.. poznam pani, ktora sa s manzelom snazila otehotniet viac ako 10 rokov, ale marne.. nakoniec jej niekto poradil tetu bylinkarku a teraz maju dve zdrave deti