Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štitna zlaza srdce

Príspevok v téme: Štitna zlaza srdce
peter-

Dobry den mam problem zo srdcom alebo aj štitnou zlazou . Bol som hospitalizovany v nemocnici lebo raz cez zapas my strasne ostalo zle na srdce prišiel som na striedačku a bušilo mi strasne rychlo srdce a ztrasne ryhlo sa mi dychalo asi 2minuty to trvalo potom zas o nejake 4 minuty to zas na mna prišlo z ničoho ni sa mi rozbuchalo sdce a nemohol som poriadne dychat mal som krče v bruchu cely som bol biely. v nemocnici my urobili EKG , EKG holter, aj tlakovy holter povedali že všetko je v norme. vratil som sa z nemocnice a citim strasnu uzkost na sdci, ako som sa vratil z nemocnice o 4dni som išiel na zapas a zas sa my rychlo dychalo srdce bilo rychlejšie ale nie už tak ako prvy krat . ostal som zas cely biely otvoril som si dlane a som vydel modre cievy uplne biely som bol . teraz posledny čas mam každy druhy den tlak v krku nemožem poriadne prehltat. poradte my prosim vas čo to može byt lebo som stoho zufaly.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štitna zlaza srdce - Fórum - ZDRAVIE.sk