Ľudia ma začali odsudzovať, zničená povesť, som osamelá

Príspevok v téme: Ľudia ma začali odsudzovať, zničená povesť, som osamelá
moccacino

Ahojte.
Ja už toto nezvládam som na dne. Bola som hlúpa, veľmi hlúpa!..ešte pred nedávnom som si chcela naplno užívať život, chodila som na rôzne diskotéky, kde som neraz čosi postvárala. Pred nedávnom bol u nás v meste jeden mladý spevák (nebudem menovať) a po koncerte som sa sním nejak dala do reči a volal ma na hotel, tak som šla, a spala sním. Hneď na druhý deň to vedeli úplne všetci, každý to riešil. Ľudia ma začali odsudzovať a dokonca aj kamaráti a všetci známy. Teraz nemáím nikoho. Kôli mojej povesti si nemôžem nájsť ani chlapca. Mám en dve kamarátky v škole. Každý deň ma to zožiera viac a viac, ľudia mi prestali veriť..Nedokážem s tým pocitom že ľudia ktorých som mala rada, ma teraz odsudzujú a nechcú mať so mnou nič spoločné :( čo mám robiť, som zúfalá :(

poPotvorka

uz to je super ,ze si si chybu uvedomila ... kazdy obcas zblbne a nemusí byt zrovna pubertak a tu pravu kamosku spoznas az v tedy, ked si v problemoch
mozno to ohovaranie tvojich kamosiek je len ich egoobranna reakcia ,reakcia na frustraciu ,takze okolie neries

Mimulus

teraz zistíš, kto je skutočný priateľ... Až pri niečom takomto si človek uvedomí, že sa vlastne veľmi veľa naučil. Neboj bude lepšie a máš o skúsenosť viac. Ľudia sa správajú podľa vopred naučených vzorcov ale ak niekto do nich nezapadá tak ho automaticky vyradia zo spoločnosti, odsúdia... Zažil som to a zažívam to stále ale je to tvoj život, tvoja osobnosť a ja neľutujem žiadne moje doterajšie rozhodnutie.

Mimulus

moccacino - ak ťa odsúdia ľudia, ktorí by ťa mali mať radi je to ich úbohosť nie tvoja a nájdi si niekoho kto ťa bude milovať a rešpektovať takú aká si aj s tvojimi chybami. Ja sa už veľmi dlhý čas riadim týmto výrokom :) A ešte nikdy som sa nesklamal.

,,Čoho sa na nás dopustili iní, s tým sa už nejako vyrovnáme. Horšie je to s tým, čoho sme sa na sebe dopustili sami.,, (François de La Rochefoucauld)

salon

Mimulus sak a jake sme my robili chyby v mladosti vtedy keby mi mal kto takto radit,vsetko som sa musela ucit sama veru :-)

kafe

radšej zničená povesť ako kvapavku, či HIV. Tá povesť ťa nezabije, snáď si sa poučila. S kvapavkou by ti ale už veľmi do smiechu nebolo.. to by bolo na oveľa dlhšie a vážnejšie peripetie.
Vykašli sa na odsudzovanie. Pokazenú povesť si napravíš časom (a ak nie, ber to ako hlúposť, čo si v mladosti vykonala), zasmej sa na tom, ľudia stvárajú horšie veci a ty si nikomu druhému neublížila, len sebe. Neber to tak vážne a neopakuj rovnaké chyby.

moccacino

Bývam na dedine, kde každý všeko vie..ale hovoria o tom aj okolité mestečká, mestá. Končím druhý ročník na strednej...
A taký do hip hpu trošku.

orol

Ahoj

Byvas na vidieku ( dedine ) a tam kazdy chodi do kostola a kazdy o kazdom vie, vsak.

kolko mas rokov?

chodis do skoly, alebo do zamestnania?

alebo nikde?

lilyiankaa

mňa by zaujímalo koľko máš rokov, lebo možno z toho dôvodu ťa začali odsudzovať, že si niečo také urobila a ešte, kto je ten spevák? ešte by ma zaujímalo ako sa to dozvedeli, ak si sa im ty nepochválila?
inak ja som toho názoru, že každý sa má starať o seba a nie o druhých, preto nechápem, čo ľudia majú z toho, že ich trápia iní?