Ľudia ma začali odsudzovať, zničená povesť, som osamelá

Príspevok v téme: Ľudia ma začali odsudzovať, zničená povesť, som osamelá
moccacino

Ahojte.
Ja už toto nezvládam som na dne. Bola som hlúpa, veľmi hlúpa!..ešte pred nedávnom som si chcela naplno užívať život, chodila som na rôzne diskotéky, kde som neraz čosi postvárala. Pred nedávnom bol u nás v meste jeden mladý spevák (nebudem menovať) a po koncerte som sa sním nejak dala do reči a volal ma na hotel, tak som šla, a spala sním. Hneď na druhý deň to vedeli úplne všetci, každý to riešil. Ľudia ma začali odsudzovať a dokonca aj kamaráti a všetci známy. Teraz nemáím nikoho. Kôli mojej povesti si nemôžem nájsť ani chlapca. Mám en dve kamarátky v škole. Každý deň ma to zožiera viac a viac, ľudia mi prestali veriť..Nedokážem s tým pocitom že ľudia ktorých som mala rada, ma teraz odsudzujú a nechcú mať so mnou nič spoločné :( čo mám robiť, som zúfalá :(

salon

Mocca zapamataj si,ze nikto ozaj nikto nema pravo ta sudit alebo odsudzovat! Mozno tvoji rodicia,podla toho ci si dospela alebo nie. To,ze si sa s nim vyspala je len a len tvoja vec. Bolo to tvoje rozhodnutie a preto si za tym stoj. Jedine,zeby ta do toho niekto nutil. Ale preber za seba a svoje spravanie zodpovednost a bud vyrovnana sama so sebou. Nasledky si my dospeli musime znasat sami. Neboj sa toho. Je to znak toho,ze si zodpovedna,len este to teraz nevies zvladat. Neboj bude dobre. Ludia su zavistlivi a neprajni,to preto tak reaguju. Priatelia ti vzdy ostanu pri tebe aj keby si neviem co vyparatila a na ostatnych sa vykasli.