Je sex naozaj dolezity?

Sito

muzi su z marsu a zeny z venuse takze su ini a tim ze chcu aby zeny boli diablicami v postely tak urcite ano aj napriek tomu ze oni nejsu

Kika:)

Hovorí sa že dobrý sex je 10 % vzťahu a zlý tvorí 90 % vzťahu..........Nieje to najdôležitejší pilier vzžahu, ani by nemal byť, ale ak je sex zlý, časom sa to prejaví, a ten vzťah nemá väčšinou veľkú budúcnosť....

lilaQQQ

laurora: úplný súhlas, mám to tiež tak isto s priatelom, a mám za sebou aj bývalých ktorý na mňa pri sexe kašlali, a tak sa ten vzťah aj skončil. Terajší priatel sa veľmi snaží a zaujíma čo sa mi páči, čo mám rada, čo chcem a čo nechcem vyskúšať. A vieme sa o tom veľlmi dobre porozprávať a potom to praktizujeme taka by sme boli obydvaja spokojný :)

laurora

Sex je urcite dolezity a potrebny. Avsak sex by nemal byt potrebny len pre muza, ale rovanko aj pre zenu. Inak sa z toho pre zenu stava len povinnost alebo nutnost, ktoru musi vo vztahu/ manzelstve absolvovat raz za nejaku dobu, aby bol klud v rodine. No je rozdiel mat obycajny sex a s partnerom sa milovat z lasky. Vtedy je to to najkrajsie a neviem si predstavit aby som z toho mala len povinnost, do znacnej miery by to urcite ovplyvnilo aj nas vztah. No clovek ako vo vztahu tak aj v sexe by nemal byt sebec, ale starat sa o potreby toho druheho. Vtedy je to vyrovnane a spokojnost je na oboch stranach. Ja ked milujem svojho partnera, chcem mu dat aj v intimnom zivote vsetko po com tuzi (nastastie sa mi vsetko po com tuzi aj paci) a on mi to vrati na oplatku tiez. Mala som totiz aj byvalych, pre ktorych bol sex len to, ze hlavne ONI sa musia uspokojit a na mna dost kaslali, to ovplyvnilo cely nas vztah... A muzi urcite maju radi diablice v posteli (aspon ten moj) a su radi, ak su iniciativne aj ony, ak ich chlapi nemusia vzdy do toho nutit...