Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si nájsť podobného priateľa?

Príspevok v téme: Ako si nájsť podobného priateľa?
Catie

Ahojte,
som 25 ročné dievča a chcela by som sa spýtať, akú si myslíte že mám šancu pri hľadaní kamarátstva, priateľstva, vzťahu s mužom podobného veku, ak som introvert, nechodím často do spoločnosti, no o to viac inklinujem k ľuďom, ktorých lepšie poznám? Viem, že ľudia ako ja si oveľa ťažšie hľadajú priateľov v reálnom živote, lenže zas internetové zoznamky mi vždy boli z viacerých dôvodov nepríjemné a preto sa im aj vyhýbam. Na druhej strane tiež viem, že na stránky ako je táto chodí len veľmi malé percento ľudí, ktorí by mali záujem niekoho spoznať. Okrem iného mám ten problém, že ľudia v mojom okolí (až na pár výnimiek) sa mi zdajú príliš povrchní, málo milí a citliví a na mňa asi aj moc extrovertní. Mám rada prírodu (čomu zodpovedá aj moje VŠ zameranie), psy, som z BA, takže výlety po Malých Karpatoch, premýšľanie o vesmíre, živote a vôbec :), zmysel pre humor... A hlavne za najväčšiu hodnotu v živote považujem rodinu, raz by som veľmi rada mala aj vlastnú rodinu, ktorej by som mohla venovať všetok svoj čas, lásku a podporu.

Ani vlastne sama celkom neviem, prečo to sem píšem, či si myslím, že sa tu predsa len nájde niekto mne podobný, niekto kto má podobné pocity (v takom prípade môj mail: catie771@gmail.com)... Alebo chcem len počuť, kde mám hľadať a ako? A možno som sa chcela iba vyrozprávať :)

whiteamerica

Catie, nenajdes si podobneho, nikdy..
lebo aj keby, on ta nebude chciet :D
zakon schvalnosti zivota.
realita..

Zdroj:
Život.

whiteamerica

p.d.

a naco im to je? v amerike je feminizmus v plnom prude, takze je to tam horsie ako tu, americania (chlapi) chodia pre zeny do ruska (asi to srpavim tiez), takze neohanaj sa snou, ked si tam este nebol ;)

p.d.

V Amerike sa zoznamuju jak na beziacom pase, kym si ludia nesadnu a u nas ludia siahnu hned po prvom, co je po ruke. To mi pride nepochopitelne. Dokonca som si pred nedavnom takmer vyrobil problemy, ze som sa chcel zoznamit. Ja tuto mentalitu nepochopim.

waste

tiez som podobnej povahy, (muz, 24 rokov)...zvyknem chodit do spolocnosti cca raz/2krat za tyzden ak sa podari, niekedy vobec, zvyknem chodit s kamaratom/kamaratmi (z detstva) na kofolu/pizzu a pod...v minulosti to bolo horsie, kedze som stale sedel doma...nemam rad ak mi niekto hovori ze "preco si tak ticho" atd.(taketo vyroky mi dost uberaju so sebavedomia) hlavne ak sa ocitnem pri cudzich ludoch..to je asi aj dovod preco nerad chodim do spolocnosti, vtedy ak mam ist s ludmi, ktorych nepoznam, neviem sa s nimi zacat bavit len tak o hocicom a uz vobec nie vtedy, ak mi niekto adresuje taketo narazky...

stale dufam ze ak niekde idem, tak sa mi nejakym zazrakom podari stretnut tu "pravu", ktora bude podobna ako ja a pochopi ma...
zeny maju v tomto podla mna vyhodu, a to v tom, ze ocakavaju od muza, ze ju oslovi ako prvy...a ja ako hanblivejsi a tichsi typ sa k tomu velmi tazko odhodlavam, v poslednej dobe sa mi pacilo dievca, ktore som pravidelne stretaval v autobuse, a myslim ze bola podobnej povahy, velmi sa mi zapacila, no nedostal som zo seba ani jedno slovo, aj ked bolo na to viac prilezitosti...

Catie

ivik23: Ak si náhodou z BA a chcela by si aspoň kamarátku, kľudne mi napíš na ten mail :)
Inak ďakujem vám všetkým za rady a reakcie! :)

ivik23

ahoj Catie mám 23 tiež som nemala vzťah, som tichšej povahy, tiež ma to trápi, a neviem ako to riešiť. kde si hľadať niekoho kto by ma vedel pochopiť a bral takú aká som. nemám ani žiadne sebavedomie, veď na čo mám byť sebavedomá, ak vás nikto nemal rád, máte pocit zbytočnosti, si pripadám ako vzduch...

MultiLevel

Nechces hoc koho a preto ani nemozes ocakat, ze ta bude partner cakat za najblizsim rohom. Kto ma nizke naroky, najde si partnera hoc kde :) Kto ma naroky vyssie, prenho to nie je take jednoduche. Ja som myslela, ze moje naroky nebude nikto nikdy splnat :D A ze ja budem pre niekoho extremne komplikovana. No i tak som prosila vesmir o spriaznenu dusicku a ona prisla :)
Pises, ze mas rada hory a vylety, skus preto chodit na fora, kde sa zdruzuju ludia, ktori maju rovnaku zalubu ako ty. Obcas sa vyberu na velku spolocnu turu a vtedy mozes spoznat vela zaujimavych ludi :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si nájsť podobného priateľa? - Fórum - ZDRAVIE.sk