Život bez muža..

Príspevok v téme: Život bez muža..
jeniferSisko

už dva roky som nemala priateľa ani sex. Ako predtým som sex tiež nemala veľa krát možno 10x.. a mala som len toho jedneho priateľa.. Ale mne muži vobec nechýbaju a nie som frigidna ani nič.. ale neviem mne to vôbec nechýba, možno sem tam raz za dva týžde mi je smutno že ma nemá kto objať alebo si spomeniem na sex ale vobec ma to neláka vytvárať si vzťahy, je to normálne?.. teda cítim sa spokojne al každý na okolo si asi mysli že som lezba lebo ked im poviem že nemam frajera (mam 22) a že mi to ani nechýba a že žiadneho nehľadám tak na mna pozeraju ako na chybnú.. Ale fakt neviem, ja som už ako keby bola na mužov imúnna maximálne s nejakým poflirtujem ale žiadny ma nejako viac menej nezaujme. Vlastne som si všimla že o nič ani neprichádzam, ten pocit slobody je super a nejako asi najviac ma tak demotivuje to že na okolo vidím iba take nudné vzťahy stereotipne, dlhorocne, také zo zvyku a ked ich vidím aky su spolu nudní tak si poviem že toto mi vobec nechýba, alebo sa tajne podvádzaju vzajomne. Ale to je len také konštatovanie ja sama nemam pocit že by som niekoho musela mať iba preto aby som si mohla odškrtnuť kolonku - mam frajera. Lebo niektoré kamošky ani mesiac nevydržia byt nezadané. Najradšej by som bola keby som mala také kamošky ktore su tiež takto že nepotrebuju byť vždy s pratelom ale chceli by sa aj zabávať.. Najradšej by som chcela cestovať spoznávať svet, zaziť akcie, mne chybaju skor len tie finančné prostriedky aby som si mohla co najviac užiť svet a to co ponuka, samozrejme nechcem peniaze od chlapa ani nič. Aj teraz som sa snažila nahovoriť kamošky nech ideme na babsku dovolenku ale oni sa od mužov nepohnu :/.. Neviem ja to citim tak že ja nemám rada ani deti, vobec po nich netužim vždy ked na to príde reč je mi trápne lebo vo mne to nevyvolava žiadne emocie. Ja mam chalanov kamošov zavidim im že oni si cenia kamaradstvo viac ako lasku, ženy ked su vo vzťahu na kamošky zabudnu.. tie moje maju coraz menej casu. Ste tu nejake také co zijete bez muža a ste spokojné?.. Ja by som najradšej chcela mať v buducnosti nejaky spoločny byt s kamošmi tak ako v priateloch alebo mať take kamošky ako mala Carrie.. to je podla mna najlepšie..Mne ta predstava nepride tragické ani nič, lebo každý vzťah raz vychradne a upadne a nebude vždy romanticky.. A oblsať sexu tiež nejako nerišim, lebo ak mam sem tam par krat do mesiaca chuť na sex to ma prejde aj tak :D LEBO ja sa nedokažem s mužom len tak vyspať na jednu noc. Takže to neriešim. A manželstvo vobec neuznávam, neviem vobec netužim o tom krácat ku oltáru atd. Niekdy si myslí že to je choré ale preco by to malo byť ked clovek len nežije podla predlohy ktorú ho učí spoločnosť... Maximálne si viem predstaviť život s mužom ale s takým ktorý nechce deti a manželstvo a to je to že takí asi nie sú... Ne ste tu nejaké ženušky ci len ja som nejaka "ina" ? :D

chalice

JeniferSisko a kto povedal, ze kazda ma byt? Pohlavie nejake musis mat, bezpohlavny clovek neexistuje, ale to ci budes mat deti alebo nie, ty o tom rozhodujes predsa. Je to tvoje telo. Mas niekde v nejakom zakone stanovene a prikazane, ze kazda ma mat dieta resp. deti? Nie, nemas, tak co sa stresujes? Nevies si presadit svoj nazor?

whiteamerica

nemusi byt nosnica :D

otazne je, ci dokazes otupit svoje zmysli na dalsich 50rokov bez toho aby si dostala z toho depky...

tj. vzdy najst nieco, co ta bavi a nebude ti nich chybat, nebudes mat prazdnotu..

ale kazdy je iny, hlavne stale argumentuj ako to robis teraz, a drz sa toho co chces :)

amadea

Jenyfer sisko, nemyslim si ze si ina, skor len nevyzita, preto to vsetko beries este z ineho uhla pohladu. Iste ze su aj bezdetne zeny, ale ked si to tak vezmes, kolko z nich je stastnych? To nieje o ocakavaniach spolocnosti o poslani zeny, je to o pude ktory je zakoreneni v kazdom z nas. Ver mi ze rokmi dojde na teba tuzba zalozit si rodinu a hlavne mat pri sebe spriaznenu dusu-a nemyslim kamarata.

Jane_3sto18

true life - asexualita nie je o tom, že nikto sa neľúbi. Len proste je im ľahostajný sex. V tom prípade, ak tomuto neveríš, tak prečo veríš, že príroda tvorí homosexuálov? Nechcem nikoho uraziť, ale z pohľadu prírodných zákonov sú vlastne na nič, lebo sex medzi rovnakými pohlaviami nesplodí potomstvo. Ciže aj asexualita je na mieste.

jeniferSisko

tak letenka nie je lacna vec.. ked tak pozerám letenka na novy zeland australiu a tak..tiež musis mať nieco pekne nasporene... ja robím.

sweater.

pracujes par hodin a oni ti zato daju ubytko a stravu a ano cestu si platis :D. studujes alebo si nezamestnana alebo jako to s tebou je ak sa smiem dozvediet? no a zarucujem ti ze postretavas milion ludi a uplne neuveritelnymi zivotnymi pribehmi ak sa nato das :)

jeniferSisko

jasne dobrovolnicka práca to je nie?.. ja som pocula ma teraz napadlo že gaučing ak si pocul o tom..ze prides ku dakomu a budes tam prespavat zadarmo unho v dome.. ale inac ti poukazuje ich kulturu a tak.. tu a tam si tiez platis len tu letenku nie?..

akha

Ja mam 26 a som na tom rovnako. Ale tak ja viem ze z coho to mam. Rodicia su rozvedeni a vsetky dlhodobe manzelstva co som mala pocas dospievania v okoli boli narusene/agresivita/alkohol/podvadzanie/nespokojnost, atd atd. Kvoli tomu vsetkemu vo mne nikdy nebola chut mat vztah. pocit ze mi niekto chyba, pocit ze by ma mal niekto objat...nic take som nikdy nezazila. Par vztahov som mala, ale len kvoli tomu ze som citila tlak okolia, ze by som to mala vyskusat. Zase je pravda ze sex mam rada a to jedine mi chyba. No mne je proste bez partnera lepsie. Blbe je to ze vsetky dlhorocne kamosky su zadane, maju deti a riesia tie vztahove veci a ma celkom mrzi ze musim vyhladavat nove znamosti a takto prichadzat o dlhorocne vztahy.
No je pravda ze hormony nam znacne vladnu a ked pride raz daky suhaj a mne hladina preskoci tak ma ani sto volov neodradi od akehokolvek zleho vztahu.