Akné v 21 rokoch, HAK

Príspevok v téme: Akné v 21 rokoch, HAK
Veronki

Ahoj! Už sa veľa o tom popísalo, ale nejako sa neviem rozhodnúť. Mám 21 rokov, akné od 13 rokov. Kožná mi predpísala už kadečo, dva roky som užívala Dalacin T - ten mi asi najviac pomohol, ale keď som ho vysadila vrátilo sa to(samozrejme obávala som sa aj účinkov na pečeň a celkovo na telo, keďže predsa len ide o antibiotikum).Ako inak mala som po vysadení také suché lišaje všade po tele. Kožná mi povedala, aby som navštívila gynekológa, ten mi navrhol antikoncepciu, keďže ani môj cyklus mi je veľmi pravidelný( ešte asi ani raz neprišiel presne)a trpím aj neskutočnými kŕčmi (samozrejme mi zobral aj krv na vyšetrenie). Ale nie som si celkom istá či by som sa odhodlala na jej užívanie, keďže som sa dočítala o veľa nežiadúcich účinkoch, preto prosím o radu...ďakujem

uzxx

ze atb je vacsie svinstvo ako hak? dobra blbost.
hak nebudes uzivat donekonecna a po vysadeni mas akne naspat a este v ovela horsej forme. k tomu kopec inych problemov ako rapidne vypadavanie vlasov, ziadny menzes, bolesti hlavy atd

Agnes998

Rozhodnut sa musis sama. Vsetko moze mat neziaduce ucinky. A antibiotikom je urcite ovela vacsie svinstvo ako HAK.