Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyhladávam hádky

Príspevok v téme: Vyhladávam hádky
Dendži

Ahojte, ja vlastne nepotrebujem ani radu, mám len potrebu sa vyrozprávať. Povedať niekomu, ako sa cítim a čo prežívam. Najprv začnem s tým , že mam chalana 2 roky. Pred nedávnom som mu našla ako si na pokeci píše s druhými(cudzimi) babami o sexe. Pohádala som sa s ním . Bolo to už dosť zlé, nás vztah už vysel na vlásku. Nejako sa to ututlalo. Snažila som sa nemyslieť na to. preniesť sa tým, že mi toto môj frajer urobil. že za mojim chrbtom si písal s inými. ale keď ja stále niečo hľadám, nemám s tým pokoj. stále vyhladávam nové hádky. Neviem sa cez to preniesť :( Ach jáááj !!!

Mimulus

To sa vycítiť nedá :) No pokiaľ to muž urobí tak určite existuje nejaký dôvod. A s vekom alebo fyzickým vzhľadom to nemá nič spoločné. Ak má muž výčitky tak prečo by sa s nimi nemal trápiť sám???

Agnes998

agartio: jak ma zena vycitit ze muz s ktorym si zacne ju bude podvadzat alebo ma k tomu sklony pokial sa pretvaruje a nijak to na nom nie je vidno, nezijeme v rozpravke, pokial to, aky v skutocnosti je nedava najavo hned od zaciatku tak sa to vycitit neda

Mimulus

,,hned na druhy den by som sa isiel k nej vyspovedat, aky som nedokonaly, a ze je to moja spina a problem, a chcem na tom pracovat, aby som sa toho zbavil.,,

Myslíš si, že toto by bolo správne? Ničiť niekomu ilúzie a dôveru v teba? Zbaviť sa strachu a ťarchu svojho svedomia a výčitiek preniesť na niekoho iného. Zničiť dôveru vo vzťahu úplne? Naozaj si o tom presvedčený? Prečo by sa sa nemal trápiť sám so svojimi výčitkami? pretože by to bola tá ťažšia cesta a zároveň väčšia bolesť :)

agartio

Dendzi, odpoviem ti takto.
Ak by som miloval nejaku zenu, ani vo sne by ma nenapadlo pisat si o sexe s inymi. Viem, ze by ju to ranilo, poskvrnilo, zneuctilo. Nikdy by som jej to neurobil.
Keby sa mi to stalo, hanbil by som sa sam pred sebou, a hned na druhy den by som sa isiel k nej vyspovedat, aky som nedokonaly, a ze je to moja spina a problem, a chcem na tom pracovat, aby som sa toho zbavil.

To je prava laska, dovera aj vernost.
Ak tam toto chyba, nieje to vztah zalozeny na laske, ani na dovere, a tvoj muz je nespolahlivy, neda sa mu doverovat, ani verit. Je spinavy a necisty. Ovladaju ho vlastne chtice, ktore su u neho povysene nad lasku, a to nedopadne nikdy dobre.

Ak si neuvedomi, ze ma problem, tak vztah nebude fungovat.
Problem mas ale aj ty, aj ked to bude zniet zle.
Vzdy je problem na oboch stranach. Napriklad v tom, ze si si vobec takeho cloveka nasla a pritiahla k sebe. Ak zena zije pre lasku a je cista aj mudra, prirodzene vyciti spinavca, a nezaujimaju ju ani muzi zavisli na sexe... ide jej o lasku.
Cize, aj ty budes mat niekde problem, ze ta taky muz pritahoval.
Skus prijst hlavne na svoj problem, akoto, ze ta taky muz pritahoval.
Ak nevies, tak potom si bud ista, ze cez tvoju nevedomost si budes vzdy pritahovat takych, lebo niekde v hlbke je problem, o ktorom nevies, a lepsie ho vypatrat.

Fleur-de-lis

no podľa mňa len tak nezabudneš. Môžeš odpustiť ale kým na to zabudneš to potrvá nejaký čas. A potom je tam otázka dôvery. Či jej ešte s ním budeš schopná.
A mne osobne je jedno či to robí státisíce alebo milióny ľudí na svete, nebudem niečo považovať za normálne len preto. Máš svoj rozum,svoje hodnoty, a ak to proste tebe osobne nesedí, čo spravil, čo sa ani nečudujem, tak už možno máte jeden druhého nechať ísť.
"Chodenie" je na to, aby dvaja zistili, či chcú spolu byť, nie je to ešte záväzok, tak si dostala možno "pomôcku" k tomu to rozlíšiť, či je on ten, komu budeš môcť dôverovať, oprieť sa oňho...
Prečítaj si :) www.viralnova.com

Agnes998

No v kazdom pripade ti radim, nefixuj sa moc na neho, aj ked sa s nim hned nerozides, chod vela do spolocnosti bez neho, spoznavaj novych muzov a uvidis ci sa oplati s nim ostat alebo ci stretnes niekoho lepsieho.

Agnes998

dendži: ja fakt neviem, je to tazke, zalezi aj od toho, aky bol vas vztah predtym, ako sa k tebe spraval, ako dlho ste spolu a tak. A co konkretne pisal o tom sexe, to mal s nimi online sex? Alebo si pisali, kto to ma ako rad? Ako sa k tomu potom postavil?

Dendži

OROL
nie, nepodviedol ma, ale proste ja toto beriem ako podraz, podrazil mi kolená. Nikdy som si toto o nom nemyslela. Ale to nikto nepochopí, ako som sa cítila a ako sa cítim pokedy to sám nezažije. Nikto nevie ako stále na to myslím, keď len sa na neho pozriem, pritom sa tak snažím. Nechcem ho nechať tak, lebo sa to proste nedá, my už máme tak vztah vybudovaný, že nedokážem nebyť s ním. Ale toto ho uplne pokazilo, možno sa snažím o nemožné, snažím sa možno zbytočné, lebo aj tak náš vztah stroskotá.

Len by som chcela vediet, čo by ste urobili . Nechali ho isť svojou vlastnou cestou? Alebo mám na všetko zabudnuť a byť s nim. .. :(

Agnes998

No nedivim sa ze sa cez to nevies preniest, toto je dost velky podraz z jeho strany a asi ani ja by som sa cez to nepreniesla. Vas vztah je uz vazne nastrbeny a uz sa mu bude tazko dokazovat, ze mu mozes verit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.