Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem sa rozísť ,len neviem ako na to ...

Príspevok v téme: Chcem sa rozísť ,len neviem ako na to ...
Kaja_555

Ahojte.Mám problém s mojím priatelom.Sme spolu 2,5 roka ale mne už tento vztah nevyhovuje. Ja som mala mojho priatela na začiatku vztahu hrozne rada lubila som ho ale ... Odvtedy sa dosť udialo boli sme spolu v zahraničí samozrejme sme spolu byvali a mne postupom času začalo všetko na nom vadiť.A hlavne to že sa k sebe asi ani nehodíme vobec.Ja som až príliš spoločenská rada chodím do spoločnosti rada sa bavím , a moj priatel ? On ani za svet . Je hrozne nudný spoločník ,v spoločnosti skoro vobec s nikým sa nebaví,a mna to deprimuje . Má síce kamarátov ale tí su nejaký podobní by som povedala . Na začiatku mi to práveže vobec nevadilo,lebo som aspon kecala stále ja ale teraz ? Ved ja sa už s ním neviem ani normálne debatovať o ničom ja stále hovorím on je ticho .Ale to je len jedna z viacerích vecí co mi vadia . Tak isto je nezodpovedný v mnohých veciach a je uplne flegmatický . Už dlhšie rozmýšlam o rozchode ,ale bojím sa urobiť ten krok , bojím sa že by som to mohla olutovať alebo co.A hlavne sa bojím že mu nejako ublížim ,lebo on je inak dobrý chalan,aj ku mne bol vždy dobrý len si ideme proste na nervy...Neviem ako sa mám pohnut dalej.Nechcem zotrvávať v takomto vztahu už ho nelubim a neviem co mam urobiť.Cítim sa zle koli tomu a som hrozne nervozna zo dna na den .Dokonca spolu byvame aj pracujeme a sme non stop spolu co vobec nepomáha tomu aby sme to nejako napravili.Neviem ci mi nejako poradíte skor som sa potrebovala nejako vykecat z toho lebo ma to zožiera a dosť...:(((((((

Leela333

Chápem ťa, nedávno som stála pred podobným rozhodnutím. Neboj sa toho, že to oľutuješ, ak už teraz cítiš, že to proste neklape a že s ním nechceš byť, nebudeš to ľutovať. Časom ti možno bude za ním smutno, ale musíš vydržať a nepoddať sa tomu, nevracať sa a pohnúť sa v živote ďalej. Až stretneš niekoho, kto ti viacej sadne ;)

dee8

Hlavne to nenatahuj a nebud s nim len z lutosti, lebo potom mozes narobit este viac hluposti a skonci to bolestivejsie ako by mohlo teraz...ver mi, viem o com hovorim :-/

Kaja_555

Tak toto bolo pekne napísane . také povzbudzujuce dosť by som povedala , ano rozídem sa s ním aj ked mu nechcem ubližiť , ale nebudem s ním len koli tomu aby on bol šťastny a vlastne asi by ani nebol štastny ked ja niesom ... Lenže ja sa bojím toho že to možno raz olutujem , aj napriek tomu že viem že to nemá význam sa bojím toho že to aj tak olutujem ... som truba ja viem :///// ale momentálne mám také myšlienky dosť zlé :((

salon

Mila Kaja. Rozchody nam v zivote pomahaju akosi dospiet,dozriet. Je to akasi zivotna vyzva,ktora je asi najcastejsia v zivote. Jedna sa o rozlucky a rozchody ci uz s partnerom,s rodicmi,ked sa osamostatnujeme,alebo ked nas rodicov opustaju odrastene deti,alebo v praci ak dostaneme vypoved,alebo ju davame my,dokonca za rozlucku povazujeme aj smrt blizkeho,ale to uz idem do extremu,ale stava sa bohuzial.
Tebe teraz zivot hodil do cesty tuto vyzvu a ty nevies resp.vies co mas urobit,ale neurobis to zo strachu. Ale povedz je to z tvojej strany uprimne? Veru nie je. A ty to dobre vies. Pretvarujes sa,ale vedz,ze komu tym najviac ublizujes si ty sama. Tvoj priatel sa z rozchodu pozviecha a pojde si svojou cestou,najde si ho laska,ktora mu bude opatovana to sa bat nemusis,proste takyto je zivot,ze kde nieco konci,inde zacina a to je na tom to dobre :-)
Ono momentalne to velmi prezivas a pripada ti to mozno ako koniec sveta ale casom si uvedomis,ze si sa rozhodla spravne pre dobro vas oboch,lebo obaja si zasluzite byt stastni,je to tak?
Cize co urobis? :-)

take-me

Nevadi stale je moznost vsetko napravit mate obaja dost rokov :) a urcite to zvladnete ... len mysli na to ze vstah je o tom aby sa obaja lubili .. a musi to byt obojstranne inac to nefunguje ... :) drzim ti palce snad to vsetko velmi dobre dopadne !

Kaja_555

Hmm jasne nemala by som to tak brat ... a máme obaja 23 rokov . :( som už dlhšiu dobu z toho na nervy riadne a dokonca som sa uz pokusala s priatelom o tom rozpravat ale on taky ze nechce rozchod a že co ma robit aby to napravil a ja som mu nedokazala teda už nic povedat a tak ja hlupa som mu povedala že ved nic nechajme to tak . ved ja sa s tebou nerozchadzam :((((( nechcela som mu ubližiť tak som to takto uhrala akože nic ... jooj ja hlupa

take-me

Toho sa vobec neboj !! Urcite bude ako kazdy normalny clovek smutny ale prejde ho to tak ako to prejde kazdeho nad tym nepremyslaj nemozes predsa obetovat svoj zivot pre niekoho ineho koho ani sama nechces ... prvy rozchod byva tazky ale aj ten musi niekedy prist ...

mozem sa ta spytat kolko mas rokov?

Kaja_555

Ved práve že najradšej by som to teraz hned ukončila lebo nechcem si pokaziť celu mladosť s niekym o kom viem že to s ním už nepojde...Lenže bojim sa hlavne toho že to nejak neunesie , lebo ja som jeho uplne prvá priatelka a ja som pred ním už mala jeden dlhší vztah . tak sa bojim ze sa nejako zosype alebo co kedže som jeho prvá :((( to ma tiež tak držííí

Mimulus

Asi tak ako sa písalo nižšie...asi sa k sebe jednoducho nehodíte :) Vždy lepšie ako by si mala mať nefunkčné manželstvo presne ako ja...Tak veľa šťastia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem sa rozísť ,len neviem ako na to ... - Fórum - ZDRAVIE.sk