!!! RAKOVINA !!! Aka je pravda?

damian

Nie, tie zisky by taketo neboli. Z marketingoveho hladiska, vitaminy (ako aj o B17) su omnoho menej atraktivne ako chemicke lieky, kedze vitaminy su z prirody a su nepatentovatelne. Taktiez, abo tvrdia biochemicy, ak by sa strava cloveka znovu obohatila o vitaminy a aj vit B17, rakovin by bolo podstatne menej. Totiz, kto ma denny prijem takehoto vitaminu zo stravy, ma skoro nulovu nadej tuto chorobu ziskat. Napriklad v krajine Baltistan v Kasmire, kde su marhule hlavna strava (koli chudobe) ludia ziju ponad 100 rokov a vedci tam neobjavili rakovinu (a ine degenerativne choroby) nikdy. Nikdy. A toto je statistycky a geograficky fakt. To, ze sa tam ludia napchavaju marhulami a ze Baltistan jestvuje, sa neda vyvratit. Lenze, nehovori sa o tom.

ccc

už sa fakt cítim ako papagáj,lebo stále opakujem to isté,že keby to bolo také super, tak by to nebolo kontraverzné, čo si pripustil aj ty,a že takto zovšeobecňovať ako to robíš ty,nie je seriózne a vysvetlovať to chamtivosťou farmaceut.priemyslu ? Damian chorôb stále pribúda,aj tie,čo už boli quasi eradikované sú tu opäť.,oni sa o svoje zisky báť nemusia..a opakujem, ak by to bolo také účinné už dávno by taký liek resp.vitamín bol na trhu všade, na celom svete a zarobili by bilióny libier

damian

CCC, pri tom, ako pracujem na psychiatrii, stale studujem na univerzite a kazdy den tam mame 'evidence based approaches'. To vsak nikdy nevyvrati pravdu o tom, ze B17 kontroluje rakovinu, bol preskumany a taktiez je zalozeny na 'evidence based'. Ved ho skumali svetove onkologicke kapacity. Ved t len potvrdzuje to, co pises o evidence based.

damian

Kikatt, vplyvom sirenia sa informacii internetom, ta pravda o rakovine vychadza stale na povrch rychlejsie a rychlejsie. Len dockaj! Neboj, ja pred sud nepojdem. Nenapadam konkretne spolocnosti. Ked hovorim o systeme ako takom, kto ma napadne?

ccc

Damian,vieš čo je evidence based medicine ?alebo teda medicína postavená na dôkazoch ? keby si tu každý skúšal svoje myšlienky na ľuďoch, tak by to dopadlo oveľa, oveľa horšie.
Mengele už našťastie je mimo

kikatt

mno ale to co vravis je zavazne... kludne by ta koli tomu mohli dat pred sud....´to by boli horsi nez hitler ak je to pravda.... a ak by to vyslo najavo tak by to bol taky skandal...,

ccc

farmaceutický priemysel zarába nesmierne veľa peňazí na vitamínoch a výživových doplnkoch,ale tie majú PREUKÁZATEĽNY pozitívny efekt.
ináč do tamtej témy som ti napísala niečo o tom trypsíne,pre tvoju informáciu a povedz mi,či to nie je podľa teba podvod ?

damian

Ale povedz, CCC, ako napriklad primarka detskej onkologie v Kosiciach moze pravdivo pomoct pacientom a liecit ich inak ako chemoterapiou, ked sa musi podriadit 'STANDARDAM SK O LIECENI NADOROV'??? A KTO TVORI TIE STANDARDY? Je to velmi smutne, tragicke.

damian

CCC, nikdy som nenapadal lekarov. Citoval som, ze medicinsky system je zmanipulovany. Zial, mnoho lekarov tiez. Ale nie vsetci. Mnohi z nich maju skutocne moralnu ochotu pomoct.

damian

Dobra otazocka, Kikatt. Lenze vitaminy su nepatentovatelne, lebo su z prirody a teda moze ich tazit z prirody ktokolvel. A preto su pre farmacie (ziskavajuce miliardy na chemoterapiach) neatraktivne. Ak by pravda o B17 vysla najavo, tie miliardy by saprepadli, kedze aj rakoviny by bolo omnoho menej.