Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako najucinejsie schudnut zo stehien - cviky

martinmlm

V rokoch 1995-1997neviem presne išiel sebesta sa majstr. sveta v karate. pri važeni pred zapasmi zistil že sa nezmesti do svojej katagorie, mal naviac asi 2-3kg. trener mu da takúúú rozcvičku že za 2hodiny to dal dole. vtedy bol majstrom sveta a povedal že oproti rozcvičke to bola malina...

Vladuš :)

No ja som v podstate dala za mesiac dole 4 kg ... dobré čo ? ... a to som nejedla po 5. a ak aj hej, tak len ovocie ... ani som nerobila žiadne cviky na štehná a ani na brucho ... myslím, že stačí pevná vôla a chuť :)
potom to každá jedna zvládnete :)
P.S. : Chudnem zasa, no teraz skúšam aj rôzne cviky :D je to makačka, ale verím si!

perla555

Ahojte, tak precitala som si to cele a celkom ma to zaujalo bo aj ja uz po piatej alebo najneskor po siestej nejem, lenze robim na zmeny a ked mam nocne 12tky tak mam prestavku vecer o desiatej a potom o druhej v noci a ked poobednu tak o siestej mam prestavku, tak co mam vtedy jest? ide ma porazit ked vidim ze chudnem a potom ked sa vazim ked jem vecer a vaha ide hore :(

Matuliq

tak ja s tou vodou statočne bojujem aj keď sa musím priznať že nie každý večer pijem...:) no ale nemám pocit že mi to pomohlo...každý deň sa to nedá :/

megy0071

Ahojte baby!
Tak sa pochválte ako vám to ide stou vodou na večer??
Ja som to vzdala,lebo to bola veľmi dlhá pauza bez jedla.A čo vy??

jojojo

Ahojte!

Drzim palce vsetkym, co chcu schudnut...s pribudajucim vekom je to tazsie, ale da sa...maloktora to je ochotna priznat, ale pomaha stare dobre - cica nezer a viac sa hyb...ja som pocas roka pribrala 15 kg po hormonalnej liecbe a to bez nejakeho kvanta sladkeho ci mastneho..hormony su bestia...ale konecne som sa odhodlala a dari sa mi - minus 5 cm v pase a ruky - 2 cm..-1,5 kg za tri tyzdne...ako? nuz, jednoducho - vniesla som system a pravidelnost do stravy - 4 krat denne, syte ranajky, teply obed - len jeden chod, vecera a okolo 20 tej acidko alebo jogurt s rozkom..medzi cyklami len ovocie a kaicka - po case zistite, ze vam sladke ani nechyba..a este veeela vela vody - ta robi obcas problem aj mne..:) no a ako pohyb skuste pilatesa, je naozaj neuveritelnyo dva tyzdne musim ist kupit nove rifle..:)) a pre tie, co maju kileciek prilis navyse - pilates je aj pre ne..a ak by ste nemali poruke studio, vezmite susedku, dvdcko a chodte na to...2 krat tyzdenne staci.a ak to chcete urychlit - odporucam seversku chodzu...je nenarocna, ale efektivna..baby, zvladneme to..vypnite hrud a usmev na tvar..

hsshhs

baby, sladkosti skuste niecim nahradit, a ked sa to neda treba si vybrat mensie zlo, nejaku musli tycinku, ovocie, bananz a pod,,, je to lepsie ako cokolada, alebo ked tak tu 70% je to zdravsie,,,

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.