Ako najucinejsie schudnut zo stehien - cviky

hsshhs

beky19... TO JE SUPER,,,a takto to pojde aj nadalej, ale nakolko nemas az taku velku vahu, tak rataj stym ze to pojde pomenej,,, ja mam 176vysku a mala som 81kg, teraz vazim 73kg, to som schudla co som bola tak dlho v rakusku a s tymto rezimom, doma som pribrala dve kila, ktore som uz zhodila,,, takze pokracujem,,,,este ma tesi to ze kedysi som bola dost zhrbena, to z tej vahy a toho ze moja chrbtica bola unavena a nevladala,,, teraz ako som schudla, tak som vystreta,vyssia...---co by akoze ani nemuselo byt---sebavedomejsia a citim sa skvelo,,,

a begy19 kolko mas rokov a vysku?

hsshhs

ahoj megy0071.
No ked chodis takto neskoro spat, tak daj si nieco este tak o osmej,najneskor, malo by sa jest najneskor 3hodiny pred jedlom,, tri hodiny trva kym sa rozlozi lahke jedlo, takze rano, obedik, vecera prva o piatej napr. a potom nieco malinke o osmej,,,,ja chodim spat o osmej deviatej ....viem je to skoro, ale nemam co robit, ,,, niekedy ked je nieco dobre v telke tak ak o pol jedenastej, ale jem naposledy o stvrtej, do osmej vydrzim, ale do pol jedenastej mi skvrka v bruchu, ale to ja vydrzim,,,,

elen666

dakujem hssh.....no snazim sa cvicit, s tým behanim + bicykel musim este chvilu pockat a co sa týka mam 160 cm a vaha 53kg....takze najviac mi treba schudnut oblast bokov,stehien a brucha.....ale ja dufam ze mi zostane este sila na chudnutie a cvicenie,pretože dnes je 3 týžden a ked som schudla asi 0,5kg...tak aj to je vela....lahko sa pribera a tazko sa chudne...ja verim ze sa mi to podari a este jeden podotaz po 30 to chudnutie fakt ide tazko...vlastna skusenost...a to mam iba 33 rokov....ked nieco viete poradit tak poradte...apap

megy0071

Ahoj hsshhs.
Chcem sa spýtať,pýtala som ťa to aj v inom fóre,ale tam si ešte asi nenakukla,na druhu večeru.Pokiaľ viem mala by byť tak 2-3h pred spaním,samozrejme ľahká.Je to dosť veľká prestávka bez jedla pred spaním.Ja chodím tak okolo 23-24h.Nejde o hlad,ale aby sa nespomalil metabolizmus.Dík.

beky19

ahojte tak mam za sebou 2 den a teda dnes treti..citim sa super aj som sa vazila dnes tak mala som 55 a mam 53,5 tak celkom slusne :)

hsshhs

isabetka... dakujem,, no legicke to je,,,, ale este podotknem,,,,

JA SOM NECVICILA,,,ZHODILA SOM ALE TIE KVAZI USADENINY A NEPORIADOK CO SOM MALA V TELE,,, a ak budete cvicit zhodite ten tuk,,, ale najskor ovsem pojde ten neporiadok...

hsshhs

ahojte.
No ako baby... vcera som tu bola ale nevedela som vam sem dat prispevok, ja som z predvcera na vcera zhodila 0,6kg a zo vcera na dnes zas 0,6kg,, super,, a brusko mizne,,,a baby este taka rada, snazte sa jest pravidelne v rovnakomcase pokial sa da,,,,a tebe elen666, tak akto schudnes vseobecne, odporucam ti beh, tam chudnes tiez na celom tele, ale behom si vyrysujes nohy, a skoky na svihadle,alebo bicykel,, posilnovanie v posilovni na jednom stroji kde lezis a dohora vytlacas zavazie,, tak toto ti neodporucam, alebo nie s velkou vahou, ja som mala z tohto chlapske svaly, a potom ked svaly splasli, tak tam bol tuk a aj je,,, treba cvicit vseobecne z kazdeho rosku trosku, precvicovat vsetky partie nie nasilu, kludne, napr joga, alebo aj ta kalanetika alebo pod,,a ked uz nebudes mat ako schudnut z brucha tak to pojde aj zo stehien,,,no tak drzim palceky, a ozvite sa baby, som na vas zvedava....

P.S kto prisiel neskor , nech si precita zaciatok...

isabetka

Babenky pridavam sa k vam, hsshhs dakujem za tie rady, urcite to vyskusam, znie to vzne logicky, dam vediet, ako som dopadla :D

Matuliq

tak to sa mi paci musim hned dnes vyskusat...aj ja sa snazim cvicim kazdy vecer ale ziadne vysledky:( drzte palce:)