Nepríjemná kolegyňa

Príspevok v téme: Nepríjemná kolegyňa
eliza7

Možno sa niekomu bude zdať môj problém zvláštny, ale ja ho mám. Už dlhšiu dobu sledujem, že v práci sa necítim dobre, som stále unavená, bez energie, točí sa mi hlava, keď prídem domov dlho mi trvá kým sa dostanem do normálu a takto to pokračuje týždeň za týždňom , cez víkend sa cítim celkom inak teda normálne bez tých príznakov čo pociťujem v práci .Chcela by som podotknúť že mám kolegyňu, na ktorej mi niečo nesedí vždy v jej prítomnosti sa cítim zle, neviem presne definovať že čo je na nej, ale všimla som si že priam neznáša keď sa niekomu niečo podarí, alebo ak má dobré rodinné vzťahy a veľmi závidí všetko. Ja som bola spočiatku úprimná a hovorila som o sebe, rodine, čo plánujem, čo sa mi podarilo žiadne chvály len obyčajné rozhovory a vždy mi dala najavo že ju tak štve lebo jej sa veci nedarili, nechcem sa chváliť ale tak vedela som veci vybaviť, zorganizovať aj v domácnosti a celkove, čo ona je odo mňa o 14 rokov staršia a podľa mňa absolútne nemožná vo všetkých smeroch. No ale od istého času nič o sebe nehovorím, niekde som to čítala že nemá sa o sebe nič hovoriť, lebo niektorí ľudia majú schopnosť to zneužiť. Máte s tým niekto skúsenosť? môže niekto niečo robiť s energiou človeka?

babls

niekto hovorí, že sú to výmysly, ale ja napríklad verím, že ľudia môžu robiť s energiami. môžu závidieť alebo ti želať niečo zlé a myslím, že sa to nejako prejaví. preto už ani ja o sebe veľa nehovorím, len pred dobrými priateľmi. a sú aj tí tzv. energetickí upíri, ktorí z teba ťahajú energiu a potom sa môžeš cítiť zle. skús si pozrieť túto stránku: eprakone.wordpress.com je tam toho dosť aj o psychických útokoch, možno tam nájdeš niečo pre seba. :)