Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam pocit ze som tucna no pritom nie som

Príspevok v téme: Mam pocit ze som tucna no pritom nie som
emson

dobrý deň chcela by som sa s vami poradiť mám 12 rov aslím si že som tučná! zacalo to takto: bola somv tábore a jeden chlapec mi hvoril že som tučna! Ja som mu neverila ale čím ďalej som nad tým rozmýšľala tým viac mi to prišlo ako pravda tak neviem a moja výška je 162 cm a vážim 42 kg ten chlapec mipotoemi potompovedal že nižšom tučné no už bolo neskoro nechcem aby to prepadlo až do nejakej bulimie či anorexie bojim sa prosím poraďte mi ďakujem budem vďačná za každú radu :)

true life

Podla vahy si podvyzivena Ale ten pocit mozes mat zavisi aj od toho aku mas stavbu tela ci so rovnomerna alebo mas plnsie stehna teda dole si hrubsia ako hore co je typicke pre zeny.

Bud v pohode lebo tucna podla vahy nie si prave maopal

mifor

162 cm a 42 kg tak to je BMI 16, čo znamená dokonca podváhu! Takže vôbec nie si tučná, skôr naopak, si príliž chudá! Normálna hodnota BMI je 18,5-24,9. Takže normálna hmotnosť je u teba v rozmedzí 49 kg-65 kg.

Agnes998

ano, nieco na tom vypocte bude, andycatko ma pravdu. samozrejme nemusi to platit uplne doslova, ale mat este o dalsich 10 kil menej to uz je dost vyrazna podvyziva.

Andyčatko4

si normálna? Na tvoju výšku môžeš pribrať ešte 10 kíl. Ľudia stále stresujú kvôli váhe, ale zdravý človek by mal mať takúto váhu: Výška-110 .... v tvojom prípade 162-110 = 52 kg ;) Kašli na reči lebo tučná nie si určite :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam pocit ze som tucna no pritom nie som - Fórum - ZDRAVIE.sk