Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je mozne aby zubar sposobil bolest zubu?

orol

Zubar tiez nie je neomylny

Mne raz jeden pri vrtani zavrtal do nervu

vecsiu bolest som este v zivote nezazil

ani sa neospravedlnil

chcel som mu dat na papulu, no nedal a prenechal spravodlivost tomu hore

skoncilo to tak, ze som sa prehlasil k inemu a ten skonstatoval, ze zub je nefunkcny

orol

Zub ta zacal boliet a boli po zubarovom zakroku, z coho je mozne vyvodit, že ide o zubarovu chybu sposobenu pravdepodobne z nedbanlivosti.

philips

Čisto teoreticky to možné je, ale veľmi o tom pochybujem.
To, že ten zub pred zaplombovaním /uzavretím/ nebolel nič neznamená. Zub môže hnisať a hnis, ktorý predtým vytekal voľne do dutiny ústnej sa hromadí a spôsobuje tlak, ktorý sa prejavuje ako bolesť.
Ale môže to byť aj to, že približne 7 dní po zaplombovaní môže byť zub ešte citlivý a pobolievať. Viac by už nemal, ak bolesť stále pretrváva, treba navštíviť opäť zubára.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je mozne aby zubar sposobil bolest zubu? - Fórum - ZDRAVIE.sk