Biele flaky po opalovaní

Príspevok v téme: Biele flaky po opalovaní
Saturn

Minule som bola konečne trošku na slnku, prvý krát za tento rok, no potom ako som z neho odišla mam ma upozornila na pár úplne bielych fľakov pri rameni. Myslím si že to bolo zo slnka ale neviem či to je normálne. Nebola som na slnku nejak extra dlho iba tak primerane. Potom do dvoch dní fľaky ale zmizli samé. Neviem či to je normálne. Ešte som rozmýšľal že či to nemôže byť z toho že beriem lieky Egilok na zvýšený tep, vraj môže byť pri nich alergia na slnko ale myslím si že tá by sa prejavovala inak. Ak by niekto vedel poradiť že z čoho bývajú také biele fľaky bolo by fajn ďakujem :)

ebi77777777

ono tá pleseň sa presne tak prejavuje ako strata pigmentu,,
často sa diagnoza plesni na koži zamieňa s diagnózou vitiligo

Saturn

Nie nie nebolo to v soláriu prírodne na záhrade, ani do solaria ni do bazénov nechodím a neviem ako sa prejavovala pleseň ale toto vyzeralo ako taka hm ako to nazvať dočasná strata pigmentácie na jednom mieste :D

evellina

bol si aj v solariu??...len ma tak napadlo, kamoska mala tiez biele fleky , ktore sa prejavovali len po opaleni a zasla za koznou a ta jej dala nejaku masticku, lebo ze vraj to bola plesen, ktoru zrejme chytila zo solaria, mozes ju mat z kupaliska, sauna...atd
Tie biele fleky jej zmizli po uzivani toho kremu...